Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 7h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

V veseli december z Mladimi godci


SOSED SOSEDU

| |
08.01.2014      15:27
A A

V veseli december z Mladimi godciAnsambel Nimaš za burek
Ansambel Nimaš za burek
Deli:

Prvi konec tedna v decembru so Mladi godci organizirali drugi koncert – kot uvod v veseli december skupaj z glasbenimi gosti. Koncert je potekal v dvorani Prosvetnega doma v Horjulu. Pred nabito polno dvorano so Mladi godci predstavili vse glasbene novosti preteklega leta. Slišati je bilo mogoče odlične, tudi nagrajene valčke in polke, ki so jih godci izvrstno odigrali v živo. Posebej so presenetili s priredbami skladb Lojzeta Slaka in Nika Zajca. Občinstvo jih je nagradilo z bučnimi aplavzi. Seveda so fantje poskrbeli tudi za goste, ki so tokrat prišli iz Štajerske in Dolenjske. Iz Štajerske glasbeni prijatelji Ansambel Stil, iz Dolenjske Ansambel Nebo, iz domače Glasbene šole Marolt pa skupina Nimaš za burek. Po končanem uradnem delu, ki je trajal uro in pol, je vsak obiskovalec prejel okrepčilo ter nekaj sladkih dobrot. Za vse strastne oboževalce pa so fantje poskrbeli s čisto novimi plakati, in to kar z lastnoročnimi podpisi. Seveda pa prav kmalu sledi presenečenje v obliki nove CD-plošče, že četrte po vrsti. Ni kaj, fantje iz ansambla Mladi godci so zelo aktivni in prihajajoče poletje so jim že zapolnila igranja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.