Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo zjasnilo, zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, ob morju okoli 7 stopinj C.
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 22°C
torek, 02.05.2017
9°C | 22°C
sreda, 03.05.2017
11°C | 22°C
četrtek, 04.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

V veseli december z Mladimi godci


SOSED SOSEDU

| |
08.01.2014      15:27
A A

V veseli december z Mladimi godciAnsambel Nimaš za burek
Ansambel Nimaš za burek
Deli:

Prvi konec tedna v decembru so Mladi godci organizirali drugi koncert – kot uvod v veseli december skupaj z glasbenimi gosti. Koncert je potekal v dvorani Prosvetnega doma v Horjulu. Pred nabito polno dvorano so Mladi godci predstavili vse glasbene novosti preteklega leta. Slišati je bilo mogoče odlične, tudi nagrajene valčke in polke, ki so jih godci izvrstno odigrali v živo. Posebej so presenetili s priredbami skladb Lojzeta Slaka in Nika Zajca. Občinstvo jih je nagradilo z bučnimi aplavzi. Seveda so fantje poskrbeli tudi za goste, ki so tokrat prišli iz Štajerske in Dolenjske. Iz Štajerske glasbeni prijatelji Ansambel Stil, iz Dolenjske Ansambel Nebo, iz domače Glasbene šole Marolt pa skupina Nimaš za burek. Po končanem uradnem delu, ki je trajal uro in pol, je vsak obiskovalec prejel okrepčilo ter nekaj sladkih dobrot. Za vse strastne oboževalce pa so fantje poskrbeli s čisto novimi plakati, in to kar z lastnoročnimi podpisi. Seveda pa prav kmalu sledi presenečenje v obliki nove CD-plošče, že četrte po vrsti. Ni kaj, fantje iz ansambla Mladi godci so zelo aktivni in prihajajoče poletje so jim že zapolnila igranja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9
30.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.