Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Zjutraj in dopoldne bo ponekod v notranjosti še oblačno ali zamegljeno. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem okoli 19 stopinj C.
6°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 14°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 13°C
torek, 01.11.2016
6°C | 9°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Pregled našega dela


SOSED SOSEDU

| |
12.06.2013      11:11
A A

Pregled našega dela


Dovolite nam, da na kratko pregledamo naše polletno delo.


Deli:

Pod pokroviteljstvom RK Slovenije smo organizirali krvodajalsko akcijo. Število krvodajalcev tudi letos, čeprav minimalno, narašča. Vsem udeležencem akcije se iskreno zahvaljujemo za njihovo nesebičnost in humanost.

Organizirali smo predavanje o zgodnjem odkrivanju raka dojk. Veliko žensk se predavanj in pregledov udeležuje vsako leto. Prihajajo ženske iz vseh starostnih skupin. Prijetna večerna druženja vodi dr. Vida Stržinar, ginekologinja in onkologinja. Dr. Stržinarjevi se zahvaljujemo za vso skrb za zdravje naših občank, za sproščene pogovore in toplino.

V osnovni šoli smo pripravili predavanje o zdravilnih zeliščih v vsakdanjem življenju. Vsako prvo sredo v mesecu organiziramo odvzem krvi za ugotavljanje holesterola in krvnega sladkorja. Vseh akcij ne bi mogli izpeljati brez pomoči Občine Horjul, OŠ Horjul in Metrela Horjul, zato se jim iskreno zahvaljujemo.

PM

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.