Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Gostilna Pr' Kozinc z novo zunanjo podobo in ......


SOSED SOSEDU

| |
08.08.2014      15:07
A A

Gostilna Pr' Kozinc z novo zunanjo podobo in prostorom za zaključene družbe


Podolnica – Po petnajstih letih delovanja se je gostilna Pr' Kozinc odela v novo podobo in odprla nov, ločeni prostor za zaključene družbe.


Deli:

Gostilna Pr' Kozinc, ki ima v Podolnici vrata odprta vse od leta 1999, je po petnajstih letih delovanja ponosna na novo pridobitev – ločeni prostor za zaključene družbe, ki sprejme okrog 50 gostov, ter novo, za oko nadvse prijetno zunanjo podobo. Družinska gostilna, ki je posebej v Horjulski dolini dobro poznana po okusnih malicah in kosilih ter picah in drugih jedeh po naročilu, bo v svoje prostore po novem lahko sprejela okrog 100 gostov.

Le nekaj manj se jih je zbralo na odprtju 20. junija, ko je gostilna tudi uradno odprla vrata novega prostora. Kozinčevi so veselo druženje pripravili predvsem za svoje prijatelje in znance ter seveda redne goste, nanj pa so povabili tudi ansambel Mladi godci, ki je zbrano družbo v prijetnem ambientu novega prostora zabaval dolgo v noč. Kot se za gostilno Pr' Kozinc spodobi, tudi tokrat ni manjkalo slastne hrane in pijače, ki je na voljo tudi vsem vam, in sicer vsak dan, razen ob ponedeljkih popoldne. »Pa dobrodošli,« pravijo.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.