Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Februarja bomo lahko kupovali živila na ......


SOSED SOSEDU

| |
16.01.2016      16:42
A A

Februarja bomo lahko kupovali živila na Vrzdencu


Vrzdenec – Obnovljeni objekt Zelena dolina na Vrzdencu je v kraj pripeljal novega najemnika, ki v zgornjih prostorih februarja odpira živilsko trgovino.


Trgovinske police bodo kmalu polne.
Trgovinske police bodo kmalu polne.
Deli:

Konec lanskega leta so vaščani Vrzdenca opravili kar nekaj prostovoljnih ur dela. Počistiti in urediti je bilo namreč potrebno zgornje prostore objekta Zelena dolina, kjer je vse do srede leta 2013 potekala trgovinska dejavnost, ki se z letošnjim februarjem vrača v kraj z živilsko trgovino. Vaščani so s pomočjo domačih obrtnikov poskrbeli za vodo, centralno ogrevanje, elektriko ter na novo prepleskane stene prostorov. Tako je bilo namreč dogovorjeno z novim najemnikom in lastnikom trgovine Jelkom Orlom, s katerim je že bila podpisana najemna pogodba. V vas torej prihaja trgovina podjetja M-Orel, ki ima sedež na Vrhniki, svoje enote pa v njeni okolici. Vodstvo podjetja je s prvimi poslovnimi odločitvami že pokazalo, da želi s krajem dobro sodelovati. Za prodajalki v novi enoti je namreč zaposlilo dve Vrzdenčanki. Krajani se veselijo takšnega sodelovanja tudi v bodoče, novemu najemniku pa želijo uspešno pot.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.