Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-4°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-4°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Člani PGD Žažar nepremagljivi na gasilski ......


SOSED SOSEDU

| |
20.03.2015      8:04
A A

Člani PGD Žažar nepremagljivi na gasilski tekmi v spajanju sesalnega voda


PGD Žažar je v športni dvorani Horjul organiziralo predzadnjo tekmo za pokalno tekmovanje Gasilske zveze Slovenije v spajanju sesalnega voda. Lovoriko najboljših je pri članih osvojilo PGD Žažar in pri članicah PGD Hajdoše.


Deli:

Gasilsko tekmovanje v spajanju sesalnega voda, ki šteje za točke pokalnega tekmovanja Gasilske zveze Slovenije, je PGD Žažar letos v športni dvorani pripravilo že šesto leto zapored. Število prijavljenih ekip, 33 moških in 23 ženskih, med katere spadajo najboljše slovenske ekipe, je napovedovalo, da bo za sam vrh treba pokazati vse svoje znanje in hitrost, in to seveda brez napak. Napeti dvoboji po sistemu izpadanja in napredovanja boljših v naslednjih krog so pri članih v finale uvrstili člane PGD Žažar in PGD Ivančna Gorica, vendar so se na koncu s časom 14,90 veselili Žažarčani. Tretje mesto pa je osvojila ekipa PGD Šentjošt A1. Med članicami so suvereno zmagale članice PGD Hajdoše, ki so bile boljše od drugouvrščenih gasilk iz PGD Komenda ter tretjeuvrščenih iz PGD Gabrje. Članice PGD Žažar so tekmovanje zaključile na 16. mestu, v skupnem seštevku pa so pred zadnjo tekmo uvrščene na 7. mesto. 
Z odlično organizacijo se je društvo znova izkazalo kot dober gostitelj številnih ekip iz vse Slovenije, za še boljše vzdušje in zabavo pa so po koncu tekmovanja poskrbeli člani ansambla Prosen. Vsem tekmovalnim ekipam, še posebej prijateljskim iz sosednjih gasilskih zvez Vrhnika in Dolomiti, se zahvaljujemo za sodelovanje, pa tudi vsem drugim, ki nam kakorkoli pomagate pri izvedbi tekmovanja.

 

Mojca Jazbar, foto: Mitja Gregorin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.