Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.02.2017

oblačno
Ponoči bo sprva pretežno jasno, proti jutru se bo zmerno pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, ob morju okoli 5 stopinj C.
0°C | 10°C
torek, 21.02.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.02.2017
1°C | 12°C
četrtek, 23.02.2017
6°C | 12°C
petek, 24.02.2017
8°C | 10°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.2.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
10°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Božično-novoletno praznovanje v Centru ......


SOSED SOSEDU

| |
16.01.2014      9:01
A A

Božično-novoletno praznovanje v Centru starejših HorjulDeli:

Leto 2013 je bilo v Centru starejših Horjul veselo in živahno. Prepričan sem, da so bili vsi elementi za zadovoljevanje temeljnih človekovih potreb v starosti popolnoma izpolnjeni. Zato moram pohvaliti celoten kolektiv Centra, ki je kljub povečanju števila stanovalcev v letošnjem letu vložil ogromno dela in truda, da so v celoti izpolnili potrebe stanovalcev.

Čez leto se je razvrstilo veliko različnih dogodkov, od sladolednega in kostanjevega dneva do družabnih petkov, filmskih torkov, igranja tombole, obiskali so nas različni pevski zbori, ansambli, mažoretke, ogledali smo si nastop osnovne šole in vrtca in drugo. Moram reči, da sem se z užitkom udeleževal vseh dogodkov.

In tako kot vsako leto so v Centru starejših Horjul tudi letos pripravili božično-novoletno prireditev za vse stanovalce in naše svojce. Prejšnje leto je bilo veselo, zato sem nestrpno pričakoval, kako bo praznovanje videti letos. Nihče nam nič ni hotel povedati.

Že pri kosilu smo opazili spremembo, jedilnica je bila praznično okrašena in postregli so nam bogato praznično kosilo. Nato smo se vsi preselili v avlo Centra, kjer je bil že pripravljen prostor za zabavo. Vse se je začelo z vljudnim nagovorom podžupana, sledil je še nagovor direktorice Centra. Zaželela sta nam vse dobro v novem letu, direktorica je dodala še nekaj besed o dogajanju v Centru skozi leto in nam zaželela, da bi v zdravju in sreči skupaj praznovali še veliko takih novih let.

Nato je sledilo veliko presenečenje. Na odru sta se pojavila naša čistilka Mirjam in negovalec Almir ter nam v polurnem skeču narisala nasmehe na obraz. V tem trenutku sem pogledal obraze drugih stanovalcev in žareli so tako kot moj. Nato je sledilo novo presenečenje. Glavni kuhar Tadej se je pojavil pred mikrofonom, in to ne s kuhalnico, ampak s kitaro v roki, in nam od srca zaigral in odpel nekaj lepih pesmi. Presenečenj še kar ni bilo konec. Naslednja je na oder stopila naša priljubljena medicinska sestra Barbara in nam ravno tako odpela nekaj čudovitih pesmi. Nato pa so na oder prišli še člani ansambla Jurčki, ki so tako lepo zaigrali, da se je pelo in plesalo.

Zame je bil 18. 12. 2013 eden izmed lepših dni.     

 

Stanovalec B. A. M. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 445
Izšla: 30.01.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1
20.02.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.