Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno več oblačnosti. Po nižinah v notranjosti bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, ob morju in v višjih legah od 2 do 7 stopinj.
-5°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-5°C | 8°C
nedelja, 11.12.2016
-3°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 6°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
8°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Nastop na folklornem koncertu


VRTEC

| |
12.05.2015      12:37
A A

Nastop na folklornem koncertuDeli:

Tudi letošnji celovečerni koncert folklorne skupine Klas je popestril nastop otrok iz vrtčevske skupine Čebele. Otroci so se na svoj nastop pripravljali nekaj tednov, najzanimivejša pa je bila zadnja generalna vaja, tik pred nastopom v Prosvetnem domu. Otroci so se vživeli v vrvež v zaodrju in nestrpno pričakovali svoj nastop. Zanimivo dogajanje na odru so lahko sicer od začetka opazovali iz prve vrste. Bili so navdušeni nad lepimi plesalkami in zabavnimi plesalci, ki so se vrteli čisto na robu odra. Muzikanti so igrali tako glasno, da so si nekateri celo zatisnili ušesa, vendar so še vseeno malce migali v ritmu glasbe. Ko pa je navihani deček v skeču napovedal otroke iz vrtca, so z glasno pesmijo Sijaj, sijaj sončece prikorakali na oder. Nato so deklice zapele in zaplesale Rdeče češnje rada jem, fantje pa so se igrali En kovač konja kuje. Harmonikar Luka jih je povabil, ali bi eno zaplesali, in otroci so se z veseljem odzvali ter zaplesali še rašplo. Po koncu svojega nastopa so si prireditev ogledali do konca. Kljub pozni uri so se razveselili tudi pogostitve po prireditvi, ker so prav vsi dobili sladoled.

                                                                                                                           Barbara Popit

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.