Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
10°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Kulturni praznik v vrtcu


VRTEC

| |
11.02.2013      9:39
A A

Kulturni praznik v vrtcuDramska uprizoritev Povodnega moža
Dramska uprizoritev Povodnega moža
Deli:

Praznik kulture smo v vrtcu počastili s prireditvijo, ki smo jo pripravili otroci in zaposleni iz vseh skupin. Proslava je bila pestra, zanimiva in slovesna. Po uvodnih besedah gospe Majde in poslušanju slovenske himne so se najmlajši, skupina Gosenice, predstavili z glasbenima točkama Mi se imamo radi in Bobenček, Mravlje pa so zapele in odplesale pesem Medvedki spijo ter zapele Pesem nagajivko. Kresnice so se predstavile z dramatizacijo pesmi Aro, Žabice pa so recitirale Kako Biba pije in zapele pesem Kuža Pazi. Pikapolonice so odigrale rusko pravljico Babica zima. Murni so plesali in peli ljudski Sonce sije, dežek gre in Ringa raja. Ubrani zborček skupine Čebel nam je zapel Pesmico o snegu in Babico zimo. Prireditev so zaključili najstarejši Metulji s pravo dramsko uprizoritvijo Prešernovega Povodnega moža in deklamacijo Zakaj.

                                                                                                                                    Maja Rebolj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.