Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Kulturni praznik v vrtcu


VRTEC

| |
11.02.2013      9:39
A A

Kulturni praznik v vrtcuDramska uprizoritev Povodnega moža
Dramska uprizoritev Povodnega moža
Deli:

Praznik kulture smo v vrtcu počastili s prireditvijo, ki smo jo pripravili otroci in zaposleni iz vseh skupin. Proslava je bila pestra, zanimiva in slovesna. Po uvodnih besedah gospe Majde in poslušanju slovenske himne so se najmlajši, skupina Gosenice, predstavili z glasbenima točkama Mi se imamo radi in Bobenček, Mravlje pa so zapele in odplesale pesem Medvedki spijo ter zapele Pesem nagajivko. Kresnice so se predstavile z dramatizacijo pesmi Aro, Žabice pa so recitirale Kako Biba pije in zapele pesem Kuža Pazi. Pikapolonice so odigrale rusko pravljico Babica zima. Murni so plesali in peli ljudski Sonce sije, dežek gre in Ringa raja. Ubrani zborček skupine Čebel nam je zapel Pesmico o snegu in Babico zimo. Prireditev so zaključili najstarejši Metulji s pravo dramsko uprizoritvijo Prešernovega Povodnega moža in deklamacijo Zakaj.

                                                                                                                                    Maja Rebolj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.