Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
5°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Jesenski izlet do Pečovja


VRTEC

| |
13.11.2015      12:13
A A

Jesenski izlet do PečovjaDeli:

Tokrat smo se vrtičkarji podali na izlet do Pečovja. Bogdan Seliger se je spet prijazno odzval na naše vabilo in nas vodil po poteh, na katere smo mnogi že pozabili. Novembrsko dopoldne bi bolj sodilo v mesec september, vsaj po temperaturah. Jutranja megla se je skrila pred soncem, ki nas je pričakalo, ko smo se odpravili iz vrtca. Sonce se ni skrilo vse dopoldne, zato je bil naš izlet še lepši. Del poti smo hodili ob cesti, prijetnejši del je potekal skozi gozd. Listi so šumeli pod našimi nogami, med listjem se je skrivalo še nekaj želoda. Na nekaterih mestih je čez pot žled položil veje. Otroke pa je vseeno najbolj zanimalo, kdaj bomo pomalicali. Na poti skozi Zaklanec smo se ustavili pred Pečenikovo kmetijo, kjer smo končno iz nahrbtnikov povlekli dobrote, katerih smo se tako veselili. Počitek na soncu je prijal vsem. Skozi gozd smo se vrnili v Horjul in nazaj v vrtec. Veseli smo, da gospod Seliger in planinsko društvo sodelujeta z nami, tokrat pa so nam pri spremljanju otrok pomagale tudi mamice in babica. Hvala Bogdanu Seligerju ter spremljevalkam, Mateji Slovša, Poloni Zdešar in Stanki Rebolj.


                                                                                                                           M. R.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.