Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Branje v slikah


VRTEC

| |
28.12.2015      10:34
A A

Branje v slikahDeli:

December v našem vrtcu vsako leto pomeni niz prijetnih doživljajev. Prva, ki smo se je letos razveselili, je bila slikarska razstava Bralnica, od 3. do 10. decembra v šolski knjižnici. Razstavljene so bile slike Branka Lipnika, skupni motiv pa je bilo branje. Branko Lipnik je kar nekaj let preživel med horjulsko mladino in še vedno rad ohranja stik z najmlajšimi. Nekajkrat nas je že razveselil z lutkovno predstavo, ki jo je pripravil in nam jo zaigral, včasih nas obišče in z nami ustvarja, včasih pa se srečamo tudi kje na sprehodu. Vedno nas je vesel. Tokrat je pobrskal med svojimi izdelki in izbral slike ter risbe, na katerih so upodobljeni bralci. Da ne beremo le knjig, ampak tudi časopise, sporočila na telefonu, novice na tablici … so povedali tudi otroci. Po ogledu razstave smo srečali umetnika in mu zaupali svoje vtise z razstave. Otrokom pa je bila všeč tudi šola z novo knjižnico, predvsem najstarejšim, ki bodo jeseni postali prvošolčki.


M. R.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.