Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Branje v slikah


VRTEC

| |
28.12.2015      10:34
A A

Branje v slikahDeli:

December v našem vrtcu vsako leto pomeni niz prijetnih doživljajev. Prva, ki smo se je letos razveselili, je bila slikarska razstava Bralnica, od 3. do 10. decembra v šolski knjižnici. Razstavljene so bile slike Branka Lipnika, skupni motiv pa je bilo branje. Branko Lipnik je kar nekaj let preživel med horjulsko mladino in še vedno rad ohranja stik z najmlajšimi. Nekajkrat nas je že razveselil z lutkovno predstavo, ki jo je pripravil in nam jo zaigral, včasih nas obišče in z nami ustvarja, včasih pa se srečamo tudi kje na sprehodu. Vedno nas je vesel. Tokrat je pobrskal med svojimi izdelki in izbral slike ter risbe, na katerih so upodobljeni bralci. Da ne beremo le knjig, ampak tudi časopise, sporočila na telefonu, novice na tablici … so povedali tudi otroci. Po ogledu razstave smo srečali umetnika in mu zaupali svoje vtise z razstave. Otrokom pa je bila všeč tudi šola z novo knjižnico, predvsem najstarejšim, ki bodo jeseni postali prvošolčki.


M. R.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.