Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno. Dopoldne bo občasno deževalo predvsem v vzhodni polovici Slovenije, popoldne pa se bodo pojavljale še krajevne plohe in posamezne nevihte. Lahko se bodo zavlekle tudi v noč na četrtek. Ponekod bo pihal veter severnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 25, na Primorskem do 27 stopinj C.
13°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
12°C | 28°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Extrem v prestolnico pripeljal 150-metrski ......


ŠPORT, TURIZEM, POSLOVNE

| |
17.08.2016      22:14
A A

Extrem v prestolnico pripeljal 150-metrski tobogan


Domačini in obiskovalci Ljubljane so se na vroč julijski vikend ohladili in zabavali na 150-metrskem vodnem toboganu na Kongresnem trgu. Dogodek Prima tobogan je po naročilu javnega podjetja Vodovod - kanalizacija izvedla agencija Extrem, ki jo vodita Tadej Muha in Simon Rožnik, oba iz Horjula.


Za vikend vodne zabave je ljubljansko občinsko podjetje odštelo okrog 38 tisoč evrov.
Za vikend vodne zabave je ljubljansko občinsko podjetje odštelo okrog 38 tisoč evrov.
Deli:
"Dogodek je odlično uspel, saj ga je v dveh dneh obiskalo prek 55 tisoč obiskovalcev," je po dogodku dejal direktor agencije Extrem Simon Rožnik.

V organizacijo je bilo vpetih sto ljudi

Organizacija ni bila mačji kašelj. Skupaj z naročnikom, torej podjetjem Vodovod - kanalizacija, in nekaj zunanjimi sodelavci so se v agenciji na dogodek pripravljali več mesecev. Za organizacijo, varovanje, animacijo, glasbo, napovedovanje, komuniciranje in ostalo je skrbelo več kot sto ljudi. Obiskovalci so lahko uživali tako na toboganu kot v vodnem baru, ob točenju vode s pomočjo lastnih misli, skokih v veliki akvarij, na prizorišču pa so bile tudi stojnice s hrano. 

Zanimanje za ponovitev je, a gre šotor za letos v skladišče 

Po dogodku so šotor shranili v lastnem skladišču, kjer čaka na nove priložnosti. Čeprav je zanimanja za organizacijo podobnega dogodka veliko, je bil letos v načrtu le en takšen, pravi Rožnik. V agenciji pa že razmišljajo tudi o novih podvigih. "Upam pa, da se bomo kmalu lahko spet spuščali po njem," konča.

Avtor fotografij: Ana Kovač/Siol.net


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.