Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Poslovilna vežica Vrzdenec


OBČINSKE

| |
21.03.2016      9:05
A A

Poslovilna vežica VrzdenecMaketa poslovilne vežice na Vrzdencu
Maketa poslovilne vežice na Vrzdencu
Deli:

Na Vrzdencu so se vaščani v mesecu marcu na zboru vaščanov že seznanili z zasnovo nove poslovilne vežice. Na podlagi odločitve na zboru je bila izdelana maketa, ki si jo zainteresirani lahko ogledate tudi na spletni strani občine, odprti pa smo tudi še za vaša mnenja. Poslovilna vežica je predvidena na spodnjem desnem delu zemljišča ob poti do cerkve, pod kozolcem Janeza Železnika. Poslovilna vežica z 80 kvadratnimi metri, ki jo je zasnoval arhitekt Andrej Briški, bo obsegala poslovilni prostor, kuhinjo, toaletne prostore in skladiščni prostor, v osrednjem prostoru pa bo umeščena tudi originalna freska sv. Krištofa. Ob sami vežici bo zagotovljenih tudi okrog 10 parkirnih mest. Postopki o odkupu zemljišča z lastnikom še potekajo, prav tako potekajo še postopki o sprejemu novega občinskega prostorskega načrta, s katerim bo dopustna gradnja. Z gradbenimi deli se bo predvidoma začelo spomladi prihodnje leto.

 

Občina Horjul

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.