Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Poslovilna vežica Vrzdenec


OBČINSKE

| |
21.03.2016      9:05
A A

Poslovilna vežica VrzdenecMaketa poslovilne vežice na Vrzdencu
Maketa poslovilne vežice na Vrzdencu
Deli:

Na Vrzdencu so se vaščani v mesecu marcu na zboru vaščanov že seznanili z zasnovo nove poslovilne vežice. Na podlagi odločitve na zboru je bila izdelana maketa, ki si jo zainteresirani lahko ogledate tudi na spletni strani občine, odprti pa smo tudi še za vaša mnenja. Poslovilna vežica je predvidena na spodnjem desnem delu zemljišča ob poti do cerkve, pod kozolcem Janeza Železnika. Poslovilna vežica z 80 kvadratnimi metri, ki jo je zasnoval arhitekt Andrej Briški, bo obsegala poslovilni prostor, kuhinjo, toaletne prostore in skladiščni prostor, v osrednjem prostoru pa bo umeščena tudi originalna freska sv. Krištofa. Ob sami vežici bo zagotovljenih tudi okrog 10 parkirnih mest. Postopki o odkupu zemljišča z lastnikom še potekajo, prav tako potekajo še postopki o sprejemu novega občinskega prostorskega načrta, s katerim bo dopustna gradnja. Z gradbenimi deli se bo predvidoma začelo spomladi prihodnje leto.

 

Občina Horjul

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.