Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občinske novice


OBČINSKE

| |
10.12.2014      16:09
A A

Občinske noviceDeli:
  • Pasji iztrebki še vedno težava

O težavah s pasjimi iztrebki je bilo že veliko napisanega, vendar še vedno prejemamo pritožbe s strani občanov o pasjih iztrebkih na javnih in zasebnih površinah. Psi se ne ozirajo na kraj opravljanja potrebe in lastniki, ki za njimi ne pospravljajo, povzročajo največ težav. Naj zato lastnike, vodnike oziroma skrbnike živali ponovno opomnimo, da morajo za živaljo počistiti iztrebke tako, da jih zavijejo v vrečko in odložijo v zabojnik za komunalne odpadke. V kolikor bodo pri nadzoru, ki ga bo opravljal Medobčinski inšpektorat in redarstvo, opažene kršitve, bo po opozorilu sledila tudi kazen. Želimo pa pohvaliti vse lastnike psov, ki počistijo za sabo in pobirajo iztrebke in so tako lahko vzor ostalim.

 

  •  Sofinanciranje MKČN

Obveščamo vas, da se zaključuje rok za oddajo vlog na Javni razpis za sofinanciranje MKČN v letu 2014. Vloge lahko na občino oddate samo še do 31. 12. 2014.

Občina bo sofinancirala postavitev MKČN tudi v letu 2015, vendar se v tem letu prag sofinanciranja znižuje na 40 %. Nove vloge boste lahko oddali na obrazcih šele po objavi novega razpisa za leto 2015.

Hkrati vas obveščamo, da je občinski svet na svoji 2. seji sprejel, da se z letom 2015 spreminja tudi območje odvajanja in čiščenja odpadnih voda, saj se v krajih Zaklanec in Žažar predvideva izgradnja javne kanalizacije.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.