Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo v vzhodni Sloveniji pretežno jasno, drugod pa zmerno do pretežno oblačno. Predvsem ponekod na severozahodu bo lahko občasno rahlo deževalo. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 stopinj C.
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občinske novice


OBČINSKE

| |
11.08.2014      11:05
A A

Občinske noviceDeli:
 • Novi režim parkiranja pri domu starejših
  S 1. septembrom se obeta sprememba pri parkiranju pri domu starejših v Horjulu. Po novem bo 6 parkirnih površin rezerviranih za zaposlene z uporabo dovolilnic, pri preostalih parkirnih mestih pa bo veljalo kratkotrajno pravilo parkiranja, ki bo časovno omejeno na največ dve uri. Vse občanke in občane naprošamo, da upoštevajo novo prometno ureditev.
   
 • Virtualni panoramski posnetki občine
  Našo spletno stran smo obogatili s posnetki nekaterih krajev in cerkva v naši občini. Ogledate si jih lahko na prvi strani občine (www.horjul.si) v zavihku Panorame.
   
 • Javni razpis za podelitev koncesije za izvajanje javne službe pomoči na domu v Občini Horjul
  Občina Horjul je na spletni strani objavila Javni razpis za podelitev koncesije za izvajanje javne službe pomoči na domu v Občini Horjul. Razpisno dokumentacijo lahko zainteresirani pridobijo prek spletne strani ali elektronske pošte oziroma jo dvignejo na sedežu občine v času uradnih ur. Vse informacije o razpisu dobite na telefonski številki 01/759 11 23 (Urška Marolt) ali po elektronski pošti: urska.marolt@horjul.si.

  Javni razpis za najem športne dvorane
  Na spletni strani Občine Horjul je objavljen javni razpis za najem športne dvorane pri OŠ Horjul za dejavnost športa za leto 2014/2015, objavljamo pa ga tudi v tej številki Našega časopisa. Zainteresirana društva, skupine, javni zavodi, organizacije, fizične osebe in podjetja naj svojo pisno vlogo za uporabo športne dvorane pri OŠ Horjul oddajo na naslov Občine Horjul ali po elektronski pošti obcina@horjul.si.  Več informacij o razpisu dobite na sedežu občine ali na telefonski številki 01/759 11 20. 0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!