Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 11°C
ponedeljek, 24.10.2016
8°C | 17°C
torek, 25.10.2016
14°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
11°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Horjul se bo predstavila poslušalcem ......


OBČINSKE

| |
15.09.2016      7:20
1
A A

Občina Horjul se bo predstavila poslušalcem radia OgnjiščeDeli:
Občina Horjul se bo v torek, 20. septembra 2016 predstavila v oddaji radia Ognjišče Tu je naš dom. Oddaja bo potekala v živo v dopoldanskem času z Občinskega trga in vas vabimo, da si pridete ogledat kako poteka snemanje, na katerem bo župan predstavil občino Horjul. Sodelovali pa bodo tudi ravnatelj OŠ Horjul, učenci čebelarskega krožka, predstavniki društev ter ostali, ki bodo poslušalcem radia predstavili naše kraje.Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Olga Gabrovšek
Olga Gabrovšek Se strinjam0 Se ne strinjam0

Obisk Radia Ognjišče je nedvomno k "promociji" Horjula veliko doprinesel. Občina je bila prikazana v vsej svoji lepoti in k temu so veliko prispevali dobri sogovorniki. Četudi nisem rojena v Horjulu, z veseljem priznavam, da tu rada živim. Kraj izstopa po svoji srčnosti, saj so ljudje pripravljeni nesebično pomagati sočloveku v nesreči, čeprav v tem izstopajo posamezniki. Zaselki so lepo urejeni in čisti ter obiskovalcu pustijo lep vtis. Nedvomno pa je Občina razvita mnogo bolj, kot marsikatera bližja mestu.

Veseli smo lahko, da lahko živimo na tem koncu, proč od večjega kriminala in hujših aravnih nesreč. Le želimo si lahko, da bi tako ostalo tudi v prihodnje.

Olga Gabrovšek

23.09.2016 ob 17:17:50 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.