Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bodo padavine oslabele in postopno ponehale. Na primorskem bo sončno, drugod bo ostalo bolj oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem okoli 14 stopinj.
7°C | 9°C
sobota, 22.10.2016
3°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 12°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 19°C
torek, 25.10.2016
12°C | 18°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Župan Prebil spodbuja delo vaških odborov


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
16.11.2014      7:32
A A

Župan Prebil spodbuja delo vaških odborovObisk vaške skupnosti Žažar
Obisk vaške skupnosti Žažar
Deli:

Vaški odbori služijo kot delovna in posvetovalna telesa občini in so ustanovljeni, da zagotovijo povezovanje in sodelovanje med občani in občino, tako narekuje 64. člen Statuta Občine Horjul. Njihovo pomembnost je večkrat izpostavil tudi župan Janko Prebil v svojih predvolilnih nagovorih in obljubil, da se bo posebej zavzemal za njihovo delo ter se vsaj dvakrat na leto udeležil njihovih sej.

Prav na pobudo župana Prebila so bili v začetku novembra že sklicani sestanki skoraj vseh vaških skupnosti, ki so ponekod že določile in imenovale vaške odbore, ti sestanki pa so potekali v navzočnosti novega župana ter dela občinske uprave. Srečanja so bila v prvi vrsti namenjena seznanitvi občanov z novim načinom delovanja župana, ki želi biti odprt in dostopen za vse, ter pridobitvi pobud, predlogov in obvestil o težavah, s katerimi se srečujejo občani. Vsi ti so bili tudi zapisani, o njih bo razpravljal občinski svet na občinskih sejah, prav tako pa bodo ti osnova za ustvarjanje plana dela Občine Horjul, zagotavlja Prebil.

 

Nadja Prosen Verbič

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.