Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

pretežno jasno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Tudi drugod bo precej jasno, predvsem v Prekmurju se bo lahko megla
-2°C | 3°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 8°C
petek, 09.12.2016
-2°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
3°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Župan Prebil spodbuja delo vaških odborov


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
16.11.2014      7:32
A A

Župan Prebil spodbuja delo vaških odborovObisk vaške skupnosti Žažar
Obisk vaške skupnosti Žažar
Deli:

Vaški odbori služijo kot delovna in posvetovalna telesa občini in so ustanovljeni, da zagotovijo povezovanje in sodelovanje med občani in občino, tako narekuje 64. člen Statuta Občine Horjul. Njihovo pomembnost je večkrat izpostavil tudi župan Janko Prebil v svojih predvolilnih nagovorih in obljubil, da se bo posebej zavzemal za njihovo delo ter se vsaj dvakrat na leto udeležil njihovih sej.

Prav na pobudo župana Prebila so bili v začetku novembra že sklicani sestanki skoraj vseh vaških skupnosti, ki so ponekod že določile in imenovale vaške odbore, ti sestanki pa so potekali v navzočnosti novega župana ter dela občinske uprave. Srečanja so bila v prvi vrsti namenjena seznanitvi občanov z novim načinom delovanja župana, ki želi biti odprt in dostopen za vse, ter pridobitvi pobud, predlogov in obvestil o težavah, s katerimi se srečujejo občani. Vsi ti so bili tudi zapisani, o njih bo razpravljal občinski svet na občinskih sejah, prav tako pa bodo ti osnova za ustvarjanje plana dela Občine Horjul, zagotavlja Prebil.

 

Nadja Prosen Verbič

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
07.12.2016 | Kultura
Jazzva koncert
07.12.2016 | Kultura
Jazzva koncert

Bodite prvi pri oddaji mnenja.