Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, proti zahodu pa bo oblačnost naraščala. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
10°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Perpetuum Jazzile do zadnjega napolnil ......


KULTURA

| |
19.04.2015      00:15
A A

Perpetuum Jazzile do zadnjega napolnil dvorano


Horjul, 11. april – Dvorana pri Osnovni šoli Horjul je tokrat pokala po šivih, saj so jo napolnili številni ljubitelji odlične glasbe slovenske vokalne skupine Perpetuum Jazzile. Ta je tisočglavo množico s čudovitimi songi navduševala dobri dve uri.


Deli:

Pevci svetovnega slovesa so na pobudo njihove članice, Horjulke Lize Pucihar, obiskali Horjul in po pričakovanjih postregli z veličastnim glasbenim večerom. V dobrih dveh urah so zapeli vse največje hite, med katerimi so posebno glasno odmevali Abba greatest hits, Umirem 100 puta dnevno, Africa, Brez besed in Telephone, ter omrežili tisočglavo množico, ki je pisane vokalne in beatbox mojstrovine pozdravljala z nepopisnim navdušenjem. Povsem očitno je bilo, da so horjulski publiki slovenski glasbeni velikani pričarali nepozaben večer, ki si ga bodo zapomnili po dobri glasbi, dinamičnih ritmih, uglašenih glasovih, sproščenih obrazih, zanimivih koreografijah in verjetno še po čem, kar je na posameznika naredilo poseben vtis. A jasno je bilo, da je bilo navdušenje obojestransko, posebej ga je bilo čutiti pri domačinki, saj so tudi pevci na odru večkrat zaploskali odlični publiki, ki se je popolnoma vživela v njihove glasbene točke ter skupaj z njimi zapela, zaploskala in se zazibala. Rezultat čudovitega večera je bila obljuba, da se naslednje leto na istem kraju zopet srečajo – Perpetuum Jazzile in Horjul.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.