Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, na Primorskem bo postopno več nizke oblačnosti. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -1, ob morju in v višjih legah do 6 stopinj.
-3°C | 7°C
torek, 12.12.2016
1°C | 6°C
sreda, 13.12.2016
-1°C | 1°C
četrtek, 14.12.2016
-4°C | 5°C
petek, 15.12.2016
-2°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
7°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Perpetuum Jazzile do zadnjega napolnil ......


KULTURA

| |
19.04.2015      00:15
A A

Perpetuum Jazzile do zadnjega napolnil dvorano


Horjul, 11. april – Dvorana pri Osnovni šoli Horjul je tokrat pokala po šivih, saj so jo napolnili številni ljubitelji odlične glasbe slovenske vokalne skupine Perpetuum Jazzile. Ta je tisočglavo množico s čudovitimi songi navduševala dobri dve uri.


Deli:

Pevci svetovnega slovesa so na pobudo njihove članice, Horjulke Lize Pucihar, obiskali Horjul in po pričakovanjih postregli z veličastnim glasbenim večerom. V dobrih dveh urah so zapeli vse največje hite, med katerimi so posebno glasno odmevali Abba greatest hits, Umirem 100 puta dnevno, Africa, Brez besed in Telephone, ter omrežili tisočglavo množico, ki je pisane vokalne in beatbox mojstrovine pozdravljala z nepopisnim navdušenjem. Povsem očitno je bilo, da so horjulski publiki slovenski glasbeni velikani pričarali nepozaben večer, ki si ga bodo zapomnili po dobri glasbi, dinamičnih ritmih, uglašenih glasovih, sproščenih obrazih, zanimivih koreografijah in verjetno še po čem, kar je na posameznika naredilo poseben vtis. A jasno je bilo, da je bilo navdušenje obojestransko, posebej ga je bilo čutiti pri domačinki, saj so tudi pevci na odru večkrat zaploskali odlični publiki, ki se je popolnoma vživela v njihove glasbene točke ter skupaj z njimi zapela, zaploskala in se zazibala. Rezultat čudovitega večera je bila obljuba, da se naslednje leto na istem kraju zopet srečajo – Perpetuum Jazzile in Horjul.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.