Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bodo padavine oslabele in postopno ponehale. Na primorskem bo sončno, drugod bo ostalo bolj oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem okoli 14 stopinj.
7°C | 9°C
sobota, 22.10.2016
3°C | 14°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 12°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 19°C
torek, 25.10.2016
12°C | 18°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Odličen uspeh Glasbene šole Marolt


KULTURA

| |
13.05.2013      8:26
A A

Odličen uspeh Glasbene šole Marolt


V soboto, 11. maja, je v sklopu odprtih vrat Kompostarne Rosa potekalo drugo harmonikarsko tekmovanje.


Šestletni David Alič je zasedel 3. mesto.
Šestletni David Alič je zasedel 3. mesto.
Deli:

V konkurenci več kot 20 nastopajočih sta se v svojih kategorijah odlično odrezala tudi učenca Glasbene šole Marolt. V prvi kategoriji je odlično 3. mesto zasedel komaj 6-letni David Alič iz Draževnika pri Dobrovi, v tretji kategoriji pa je komisijo prepričal Anton Pustovrh s Katarine nad Ljubljano in se uvrstil na drugo mesto. Oba tekmovalca sta se takega tekmovanja udeležila prvič, nad uspehom pa sta bila naravnost navdušena. G. Marolt je še posebno ponosen na 6-letnega Davida, ki se igranja harmonike uči komaj eno leto. Mentor obeh tekmovalcev je Bogdan Marolt, ki že skoraj 15 let prenaša znanje igranja diatonične harmonike na mlajše in vse, ki si želijo igrati na ta čudoviti inštrument. Tekmovanja se je sicer udeležilo 11 učencev Glasbene šole Marolt in vsi so zelo dobro ocenjeni. Vsak od njih je prejel plaketo za sodelovanje in praktično darilo. G. Marolt bi se rad ob tej priložnosti zahvalil tudi organizatorjem tekmovanja, Kompostarni Rosa in njeni ekipi, saj so s svojo korektnostjo in organiziranostjo poskrbeli, da bo prihodnje leto tekmovalcev še več.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.