Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 18°C
sreda, 03.05.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dobrodelna dražba dresa Samirja Handanovića


ŠPORT, DRUŠTVA, ZAVODI

| |
28.08.2013      11:54
A A

Dobrodelna dražba dresa Samirja Handanovićafoto: fifa.com
foto: fifa.com
Deli:

Gre za dres enega najboljših svetovnih nogometnih vratarjev, slovenskega reprezentančnega golmana in prvega v vratih milanskega Interja. Samir je svoj originalni, podpisani klubski dres podaril za dobrodelne namene.


To ni dres, ki ga lahko kupite v klubski prodajalni in ga, če imate srečo, oplemenitite z avtogramom nogometaša. »Sarma« ga je vzel takorekoč iz svoje torbe in ga podpisanega podaril za dobrodelno dražbo, ki jo v sodelovanju z NK Brinje Grosuplje organizira dobrodelna ustanova Fundacija Drevored.

 

Dražba se bo zaključila z zaključkom tradicionalnega nogometnega turnirja, letos poimenovanim Grosuplje OPEN, ki obeležuje tudi 10. obletnico delovanja NK Brinje. Turnir se bo zvrstil v dveh tekmovalnih dneh, in sicer 31. avgusta in 1. septembra. Zajemal bo tekmovanje v selekcijah U13, U11, U10, U9.

 

Grosuplje OPEN predstavlja enega najpomembnejših turnirjev v teh selekcijah v Sloveniji, saj vsak tekmovalni dan združi več kot 100 mladih nogometašev. Začetek tekmovanj bo predvidoma ob 9. uri, podelitev pokalov bo potekala vsak dan turnirja  nekje med 15. in 16. uro na osrednjem nogometnem igrišču v Brinju.

 

Dražba se je začela 25. 8. 2013, ob 15.00 in se bo končala 1. 9. 2013, ob 15.00.


Dražitelj, ki bo ponudil najvišji znesek, bo lahko po želji dres prevzel na svečanem zaključku turnirja ob 17. uri, in sicer iz rok predsednika Nogometne zveze Slovenije, Aleksandra Čeferina. Izklicna cena dresa je 300 €, licitacija bo potekala na spletni strani bolha.com. Za posebne ponudbe in dodatne informacije nas, prosimo, kontaktirajte na naslov fundacija@drevored.si. ali GSM: 041 323 356 (Andrej)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!