Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
V prvem delu noči bodo še lahko nastale posamezne plohe ali nevihte, nato se bo postopno jasnilo, le na severovzhodu države bo ostalo bolj oblačno s kakšno kapljo dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 14 stopinj C.
14°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.5.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Povej občini


SOSED SOSEDU

| |
15.10.2012      10:33
2
A A

Povej občini


Povej občini


Povej občini
Povej občini
Deli:
Si opazil v tvojem lokalnem okolju kakšen problem ali težavo? Ne veš kako se lotiti reševanja? Ne veš na koga se obrniti, kdo bi ti lahko pomagal pri reševanju tega problema? Bi rad odgovorne opozoril na ta problem? Napiši tukaj.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Alenka Lukančič
Alenka Lukančič Se strinjam0 Se ne strinjam0
V naši občini Grosuplje imamo novo dejavnost Komisijsko trgovino -Malčki (second hand shop) z rabljeno opremo vse za otroke 0-6 let. Malčki, Kolodvorska cesta 3, Grosuplje. Lahko se temu reče tudi reciklirana trgovina, ker gredo po nizkih cenah stvari naprej v uporabo.
"Življenje ni narejeno iz želje, temveč iz dejanj vsakogar izmed nas"

07.01.2014 ob 00:59:31 Odgovor Prekliči
Jože Intihar
Jože Intihar Se strinjam0 Se ne strinjam0
NA ULICAH GROSUPLJA SMO DOBILI NOVE LUČI CESTNE RAZSVETLJAVE. VIDEN JE REZULTAT DOBITNIKA KONCESIJE. ZNAL JE POSKRBETI ZA DOBIČEK. VSE SVETILKE IMAJO VEČ KOT POLOVICO MANJŠO SVETILNOST , PREPRIČAN SEM , DA PA NISO V SKLADU S PREDPISI O OSVETLITVI ULIC, VSAJ PO TRENUTNIH STANDARDIH. SKRB ZA ZDRAVJE, NEPRIDIPRAVE IN DOBIČEK PA JE KONČNO LE POSKRBLJENO.
PA LEP POZDRAV, OBČAN, KI JE S PROSTOVOLJNIM PRISPEVKOM OMOGOČIL CELOTNO RAZSVETLJAVO V NAŠI ULICI.

01.02.2013 ob 15:36:33 Odgovor Prekliči
2 komentarjev
Stran