Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

V soboto 3. dobrodelni bazar "Gremo na morje"...


ŠOLSTVO, PROSTOVOLJSTVO, ZAVODI

| |
28.05.2014      7:17
A A

V soboto 3. dobrodelni bazar "Gremo na morje"Deli:

Prihaja tretji, sedaj lahko rečemo, že tradicionalni dobrodelni bazar Gremo na morje, ki ga organizira Fundacija DREVORED. Na bazarju bomo zbirali denar za letovanje otrok iz socialno šibkih družin v občini Grosuplje.


Lanski bazar je bil nad pričakovanji, saj smo z zbranimi sredstvi v višini 4.492,00 EUR  na počitnice popeljali kar 38 otrok. Letošnji cilj je seveda rahlo ambicioznejši, saj smo si zastavili, da počitnice polepšamo vsaj 30 otrokom in letos prvič tudi družinam. Tako želimo  srečne družinske počitniške dni omogočiti vsaj 5 družinam. Šestčlanska družina je v času prvomajskih počitnic že letovala na Debelem rtiču. Ko so se vrnili, so zapisali: 


Bazar bo v soboto, 31. 5. 2014, od 9.00 do 14.00, na Adamičevi ploščadi v centru Grosuplja. Na stojnicah bomo prodajali izdelke, ki jih bodo donirala podjetja, posamezniki, društva in ostali. Celoten izkupiček od prodaje bo namenjen plačilu letovanja otrok iz socialno šibkih družin s področja naše občine, ki jih bomo izbrali v sodelovanju s Centrom za socialno delo Grosuplje in Rdečim križem Grosuplje.


Več o dogajanju na odru in vzporednih aktivnostih na: http://www.drevored.si/sveze/3-dobrodelni-bazar-gremo-na-morje/

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!