Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 5 stopinj C.
-4°C | -1°C
torek, 17.01.2017
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-8°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-8°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 13h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-4°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Star kozolec postal čudovit piknik prostor


TURIZEM, POSLOVNE

| |
03.12.2014      15:48
A A

Star kozolec postal čudovit piknik prostorDeli:

Poleg bara Pr'Mrtinet v Lučah po novem stoji res lepo urejen piknik prostor. S prenovo starega kozolca so pričeli spomladi letos, z deli nadaljevali čez poletje in jesen, stari kozolec pa sedaj vse obiskovalce že razveseljuje s svojo novo podobo.

 

Novo podobo kozolca so si v ponedeljek, 1. decembra 2014, ogledali tudi župan dr. Peter Verlič, pooblaščenec župana Iztok Vrhovec in direktor občinske uprave Dušan Hočevar in bili nad videnim navdušeni. Posebej pohvalno je to, da je lastnikoma Ivanu Kastelic in Tatjani Koščak za velik del investicije uspelo pridobiti evropska sredstva. Kot sta dejala sama, bi bila sicer prenova kozolca prevelik zalogaj.

   

Piknik prostor je sedaj s svojim prijetnim ambientom v spodnjem delu ter z otroškim kotičkom z igrali in otroško kino dvorano zgoraj na voljo za različna poslovna srečanja, praznovanja raznih obletnic in za različne rojstnodnevne zabave. Hkrati pa je bar Pr'Mrtinet s svojimi dobrotami tudi odlična turistična točka. Po ogledu katere izmed naših znamenitosti, Županove jame, Tabora Cerovo, Radenskega polja ali pa Magdalenske gore, se zagotovo priležejo dobrote iz kamina, ki jih pripravljajo v baru Pr`Mrtinet.

  

 Vir (tekst): http://www.grosuplje.si/prenovljen-piknik-prostor-prmrtinet.html

Foto: http://www.prmrtinet.si/Piknik_prostor.php 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!