Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 16h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

POPRAVILA VAŠKIH POTI V ZAGRADCU PRI ......


PROMET, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
28.10.2013      13:17
A A

POPRAVILA VAŠKIH POTI V ZAGRADCU PRI GROSUPLJEMSKICO S TABELO POŠKODB ASFALTA SO NA OBČINI IN KRAJEVNI SKUPNOSTI Z NAŠE STRANI DOBILI ŽE V LETU 2012.
SKICO S TABELO POŠKODB ASFALTA SO NA OBČINI IN KRAJEVNI SKUPNOSTI Z NAŠE STRANI DOBILI ŽE V LETU 2012.
Deli:
Že v maju 2013 je iz sredstev Občine Grosuplje bilo v Zagradcu pri Grosupljem sredi vasi pri gasilskem domu poasfaltirano nekaj vaške poti, ki je bila že močno poškodovana (dodana pa je bila še asfaltna mulda), kjer smo gasilci letos pripravili že 3. tekmovanje za Lambergov pokal (cca 110 m2).

V drugi polovici oktobra so iz sredstev občinskega proračuna popravili prav tako eno nekoliko večjo poškodovano površino (cca 27 m2) pri Mežnarju ter dva ožja pasova asfalta (cca 10 m2) pri Psikovi hiši in en pas, ki je bil odrezan že v letu 2010 zaradi poškod asfalta ob bruhanje vode iz meteorne kanalizacije ob septemberskih poplavah pod Mncalovo hišo (cca 3 m2).

Vaščani se vodstu Občine Grosuplje in Krajevni skupnosti Mlačevo zahvaljujejo za opravljena dela!

Pri tem pa naj pojasnimo, da je vseh asfaltiranih površin do vasi in po vasi že od leta 1983 nekaj več kot 1 km, na novo asfaltranih površin v zadnjih treh letih pa je približno 150 m2 ali pretvojreno v dolžinske metre cca 60 m z 2,5 m širine. Je pa tako poškodovanih asfaltiranih površinah do vasi in po vasi še vsaj petkrat toliko. Asfaltiranih površin, ki so jih razkopali in popravili nazaj ob popravilih in delni prestavitvi vodovoda pri tem ne štejejo.

O ostalem (kanalizacijah, upravljanju krajinskega parka Radenskega polja, temeljiti obnovi vodovoda ...) pa - NIČ NOVEGA
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!