Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

oblačno
Danes bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, marsikje po nižinah se bo večji del dopoldneva zadrževala megla. Popoldne bo na severovzhodu pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
4°C | 10°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
10°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Ponovno tatvina nagrobnih vaz na ......


ZAVODI

| |
08.09.2014      18:50
A A

Ponovno tatvina nagrobnih vaz na grosupeljskem pokopališčuDeli:

Spoštovani najemniki grobov,

Obveščamo vas, da so neznani storilci v noči iz sobote na nedeljo, 7.9.2014, izvedli poskus tatvine 19. narobnih vaz, pri čemer so po prvih ugotovitvah  poškodovali tudi en nagrobnik. Pri kaznivem dejanju so bili iz strani varnostne službe odtujene vaze zasačene in predane na policijsko postajo Grosuplje. Storilcev žal niso zasačili.

Pozivamo vas, da čimprej pregledate vašo nagrobno opremo in v primeru tatvine vaze ali poškodovanja nagrobne opreme podate prijavo na policijsko postajo Grosuplje. Tam vam bodo odtujeno vazo tudi vrnili.


Tovrstna dejanja obžalujemo in jih tudi najostreje obsojamo. Najemnike grobnih polj in lastnike nagrobne opreme še enkrat pozivamo, da dragoceno premično in nepremično nagrobno  opremo zavarujejo pri zavarovalnici oziroma uporabljajo takšno premično opremo, ki zaradi njene vrednosti oziroma vrednosti materiala ne bo tarča tatvin.

 

Javno komunalno podjetje Grosuplje

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!