Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 14°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Grosuplje v jeseni


TURIZEM, OBČINSKE, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
18.09.2013      8:13
A A

Grosuplje v jesenifoto: www.mladina.si
foto: www.mladina.si
Deli:

Posebna prireditev bo zaključila poletje in nas na družaben, zabaven način popeljala v jesenske dni.  Začelo se bo ob pol desetih dopoldne na Kolodvorski in Taborski cesti v Grosupljem. 

 

Na prireditvi se bodo predstavila športna, kulturna, turistična in druga društva iz občine,  v okviru OOZ Grosuplje bo s podjetniki potekal  Dan podjetnosti.  Osrednji del prireditve bo namenjen obeležitvi  120 – letnice proge Grosuplje – Kočevje, obiskovalci pa bodo islišali in videli še marsikaj drugega zanimivega.. Otroci bodo imeli svoj »Živ-žav«,  za bogat kulturni program in predstavitev projekta Studenec zdravček bodo poskrbeli  kulturniki iz KD Škocjan.

Program bo povezovala Ksenija Rebeka Matkovič, k veselemu  razpoloženju  pa bo  pomagal  Hišni ansambel Avsenik.

 

Ko se bo dan prevesil v večer (17.00), bo ulično dogajanje v svoje roke prevzel  Študentski klub Groš, ki bo Grosuplje razgibal  v nočne ure. Na velikem odru  bodo najprej  pokazali kaj znajo tisti, ki še niso postali ime (mogoče pa čez čas bodo). Po  glasbenem ogrevanju bo sledila  najbolj žurerska skupina Mambo Kings.  Poseben gost in povezovalec večera bo znani Grosupeljčan Sašo Hribar.

Groševci napovedujejo akcijske cene pijač med 17. In 20. Uro.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!