Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Izposoja e-knjig v Mestni knjižnici Grosuplje...


KULTURA, ZAVODI

| |
23.07.2013      18:06
A A

Izposoja e-knjig v Mestni knjižnici GrosupljeDeli:

V ponedeljek, 1. julija 2013, je začel delovati spletni portal Biblos Lib za izposojo elektronskih knjig. E - knjige si boste lahko izbirali za izposojo na svojih prenosnih napravah: e-bralnikih, pametnih telefonih, tablicah in računalnikih. Spletni portal Biblos je na voljo vsem članom Mestne knjižnice Grosuplje. Kako do izposoje e-knjig pa si lahko preberete navodila na http://www.gro.sik.si/


Če želite prebirati angleške e-knjige  pa vam je v  Mestni knjižnici Grosuplje  na voljo:

Zbirka eBook Public Library Collection (EBSCO) vsebuje več kot 25.000 e-knjig v angleškem jeziku, ki so vsebinsko prilagojene uporabnikom javnih knjižnic.

 

Pokriva področja humanistike, kulture, izobraževanja, medicine, splošne znanosti itd. Vsebuje tudi knjige s področja samopomoči, zdravja in prostega časa, ročnih del in hobijev, iger in zabave, družinske medicine, financ, kuhanja, religije, vprašanj s področja enakosti spolov, geografije, družine, javnih storitev in dejavnosti, etnologije.

 

Za dostop do baze e-knjig potrebujete številko izkaznice in geslo, ki ste ga dobili v knjižnici. Če gesla nimate, se oglasite pri izposojevalnem pultu.


 

 

 
Povezave:www.gro.sik.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!