Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, proti zahodu pa bo oblačnost naraščala. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
10°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Tudi letos OOZ Grosuplje na MOS v Celju


GOSPODARSTVO, OBČINSKE, DOGODKI

| |
15.09.2014      7:55
A A

Tudi letos OOZ Grosuplje na MOS v CeljuDeli:

Letos v Celju poteka že 47. Mednarodni obrtni sejem, in sicer v času od 10. do 15. 9. 2014. Mednarodni obrtni sejem velja za največjo sejemsko prireditev v tem delu Evrope, na njem pa se s sofinanciranjem občine Grosuplje tudi letos predstavlja Območna obrtno - podjetniška zbornica Grosuplje. Razstavljavci iz naše občine so: DOBO Dobovšek Tatjana s.p., ARHITEKTURA, arhitekturno projektiranje, Marjeta Fortuna Lamovšek s.p. in ZNANJE, izobraževanje in poslovno svetovanje, Martina Šetina Čož, s.p.. Sejem je v četrtek, 11. septembra 2014, ko je na sejmu potekalo tudi srečanje slovenskih občin, obiskal tudi župan dr. Peter Verlič.


Na Mednarodnem sejmu obrti in podjetnosti se bo predstavilo več kot 1500 razstavljavcev iz 30 držav. Predstavljajo se domači in tuji ponudniki izdelkov in storitev za ogrevanje (peči, kamini, štedilniki, radiatorji, toplotne črpalke), hlajenje in prezračevanje ter ponudniki stavbnega pohištva in materiala za energetsko učinkovito gradnjo ali obnovo stanovanjskih in industrijskih stavb.

 

Ogledati si je mogoče tudi stroje in opremo za kovino, les, elektro in varilno tehniko, čistilne naprave, komunalno opremo in zaščitna delovna oblačila. Prav tako se predstavljajo ponudniki notranjega pohištva in opreme, gospodinjskih aparatov in opreme za dom, pa tudi za šport in aktivno preživljanje prostega časa.

Sejemsko dogajanje ponuja priložnosti za razpravo o aktualnih podjetniških temah, gospodinjstva in posamezniki pa lahko sejem izkoristijo tudi za pridobitev nasvetov o učinkoviti rabi energije in uporabi obnovljivih virov energije.

 

Vir (tekst in foto): http://www.grosuplje.si/na-mednarodne-obrtnem-sejmu-v-celju-se-predstavlja-tudi-ooz-grosuplje-2014.html
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!