Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH


GOSPODARSTVO, POSLOVNE, DOGODKI, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
17.09.2015      12:15
A A

PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH


Izobraževalni zavod Znanje, v sodelovanju z občino Grosuplje in Obrtno-podjetniško zbornico Grosuplje, tudi letos organizira 2. IZOBRAŽEVALNE DNEVE MALEGA GOSPODARSTVA pod naslovom PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH. Šest srečanj s strokovnjaki različnih institucij in uspešnimi podjetniki, ki poznajo razmere na posameznih tržiščih (Avstrija, Madžarska, Nemčija, Švica, Balkan, Rusija) in bodo 'iz prve roke' posredovali konkretne napotke za uspešen prodor v mednarodni prostor. Zadnje srečanje pa je nekaj posebnega; sproščeno druženje, namenjeno poslovnih ženskam in njihovi vlogi doma in v tujini.


Deli:

Izobraževalni zavod Znanje, v sodelovanju z občino Grosuplje in Obrtno-podjetniško zbornico Grosuplje, tudi letos organizira 2. IZOBRAŽEVALNE DNEVE MALEGA GOSPODARSTVA pod naslovom PRODRETI IN USPETI NA TUJIH TRGIH.

 

Resnično smo hvaležni in ponosni, da bomo na šestih, med seboj neodvisnih, srečanjih gostili strokovnjake različnih institucij (GZS, OZS, SPIRIT, SID) in uspešne podjetnike, ki bodo skupaj na enem mestu (kar se zgodi zelo redko!), 'iz prve roke' udeležencem posredovali konkretne napotke za uspešen prodor v mednarodni prostor, še posebej v države Avstrija, Madžarska, Nemčija, Švica, Rusija in države Balkana.

 

Zadnje srečanje pa bo nekaj posebnega; sproščeno druženje, namenjeno poslovnih ženskam in njihovi vlogi doma in v tujini, novosti poslovnega obnašanja in oblačenja, usklajevanje zasebnega in poslovnega življenja,... Med drugimi bo z nami Tanja Skaza, Mlada menedžerka 2014 z bogatimi izkušnjami, ki jih ima kot direktorica uspešnega mednarodnega podjetja Skaza Group iz Velenja.

 

Lepa priložnost za navezovanje novih kontaktov in individualno svetovanje. Program si lahko ogledate tukaj.

 

Srečanja so BREZPLAČNA za vse pravne osebe malega gospodarstva (samostojni podjetniki in pravne osebe do 50 zaposlenih) s sedežem v občini Grosuplje, prav tako za člane OZS Grosuplje. Število mest je omejeno, zato vas vabimo, da pohitite s prijavami. Vsi ostali pa ste vabljeni, da se nam pridružite s simbolično kotizacijo. Več na spletni strani organizatorja, kjer je tudi možnost spletne prijave.

 

Srečanja prinašajo bogastvo znanja in izkušenj – pridite, vzemite ga in vnovčite!

Izkoristite priložnost, ki ni vedno tako blizu…

 

Vabljeni, da z 'Znanjem srkate znanje'!

 
Povezave:www.iz-znanje.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI IZOBRAŽEVALNI ZAVOD ZNANJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!