Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 28.05.2017

jasno
Popoldne bo povečini sončno. Pihal bo šibak veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29 stopinj C.
10°C | 26°C
ponedeljek, 29.05.2017
9°C | 28°C
torek, 30.05.2017
12°C | 31°C
sreda, 31.05.2017
14°C | 31°C
četrtek, 01.06.2017
16°C | 27°C
Opozorila
Nedelja, 28.5.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
26°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Otvoritev knjižne police v ZD Gornji Petrovci ......


KULTURA

| |
16.03.2017      8:57
A A

Otvoritev knjižne police v ZD Gornji Petrovci »Knjiga za seuf«Deli:

Otvoritev knjižne police v ZD Gornji Petrovci »Knjiga za seuf«

Študijski krožek »Beremo z Manco Košir« Gornji Petrovci, ki deluje pod okriljem Ljudske univerze Murske Sobote, je v sodelovanju z občino Gornji Petrovci in Pokrajinsko in študijsko knjižnico organiziral odprtje knjižne police v Zdravstvenem domu Gornji Petrovci v čakalnici splošne medicine in zobozdravstveni čakalnici. Nabor knjig je nastal s pomočjo članov študijskega krožka in študijske knjižnice.

Na odprtju so bili prisotni direktor Ljudske univerze Murska Sobota, Dejan Dravec in vodja študijskih krožkov na Ljudski univerzi Murska Sobota, Mihaela Flisar, predstavnica Pokrajinske in študijske knjižnice Murska Sobota, dr. Klaudija Sedar, podžupan Občine Gornji Petrovci, Ernest Kerčmar in člani študijskega krožka ter gostiteljica knjižne police zdravnica Marjeta Benko – Šbüll, dr. med. spec. Splošne medicine. Vse prisotne je pozdravila vodja študijskega krožka, dr. Jolanda Lazar, o pomenu študijskih krožkov sta spregovorila predstavnika Ljudske univerze Murska Sobota, vlogo in pomen Pokrajinske in študijske knjižnice Murska Sobota pri organizaciji knjižne police je podala dr. Sedar. V imenu občine je podžupan pozdravil prisotne. Svoja poglobljeno razmišljanje o knjigi je podal Aleksander Ružič, ki ni le bralec, ampak tudi knjižni ustvarjalec. Na koncu je gostiteljica Marjeta Benko – Šbüll pohvalila idejo, ki se je udejanjila.

Vsem, ki bodo vzeli knjigo v roko, da si skrajšajo čas čakanja, želimo lepe trenutke.

Vodja Študijskega krožka »Beremo z Manco Košir«                                                                                                dr. Jolanda Lazar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA GORNJI PETROVCI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
03.06.2017 | Družabni dogodki
Prevzem gasilskega vozila PGD Ženavlje

Bodite prvi pri oddaji mnenja.