Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
12°C | 17°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 16°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Taborniki vabijo na nepozabne počitnice v ......


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
18.06.2015      15:04
A A

Taborniki vabijo na nepozabne počitnice v RadovniDeli:
Spet prihaja poletje in z njim tudi prosti čas za vaše otroke. DRUŠTVO TABORNIKOV POKLJUŠKI ROD jim namesto sedenja pred računalniki in tablicami ponujamo teden dni varnih, zanimivih, poučnih in zabavnih počitnic, kjer se bodo družili z vrstniki in spoznavali naravo. Tabor bo potekal od 28.6.2015 do 3.7.2015 v Radovni in je namenjen otrokom starim od 9-14 let. 


Delo na taboru temelji na združevanju v majhne skupine, kjer se otrok nauči samostojnosti, pomena povezanosti z vrstniki in medsebojne pomoči, pripravljenosti pomagati pomoči potrebnim, pa tudi prevzemanja odgovornosti in nalog. Naše društvo se že 20 let aktivno ukvarja z mladino. Vsako leto organiziramo večdnevne aktivnosti za osnovnošolce. Vodniki so usposobljeni za vodenje skupin, reševanje konfliktnih situacij, prepoznavanje potreb udeležencev.

 

Prijavite se lahko na spletnem obrazcu : https://docs.google.com/forms/d/1lbV3OEeJWeVow5ZQxyXTfTcC6cTDfjH4aIHLFQmbcWc/viewform

 

Cena vključuje nastanitev, hrano in stroške programa.Udeležence do koče pripeljejo starši.V primeru premajhnega števila prijav si pridružujemo pravico do odpovedi.

Več informacij: 

  • http://www.pokljuskirod.si/
  • Aljaž Mulej: aljaz.mulej@gmail.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!