Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
10°C | 16°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
9°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prgarija v Deželi ljudskih pravljic


KULTURA, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA

| |
23.07.2015      12:01
A A

Prgarija v Deželi ljudskih pravljic


V petek, 24.7. 2015, bo ob 17h po Deželi pravljic na Straži zadišalo po prgarskih dobrotah. Sladkali se boste lahko s slaščicami in marmeladami domačih Prgark. Za otroke bo pripravljen tudi zabavni program.


Deli:

Otroci se bodo do 19h lahko igrali z Divjo babo in škratom Lesnikom, ki bosta v petek v Deželi pravljic. Preizkusili bodo lahko svojo spretnost na hoduljah in tekmovali v teku s krtačami. Za mlade kreativce pa pripravljajo tudi raznovrstne delavnice, ena od njih bo izdelava mobilova (obešanke za zibelko oziroma na teraso).

 

Glavna tema dogodka bodo prgarske dobrote. Otroke bodo v Deželi pravljic z zabavnimi zgodbami poučili o ljudskih likih in pripovedkah. Obiskali bodo lahko Divjo babo, ki bo za to priložnost prilezla iz svojega bivališča na Babjem zobu nad Blejskim jezerom. Divja baba vidi preteklost in napoveduje prihodnost, znana pa je po svojih zvarkih in čudežnih napitkih. V Deželi bo tudi škrat Lesnik, navihano gozdno bitje, ki ima ves čas na zalogi kakšno domiselno igro, rad pa se tudi norčuje.

 

Pridite se zabavat s čarobnimi bitji, se igrat z dobro družbo in ustvarjat v Deželo pravljic.

 

Pridruži se dogodku na Faceboooku.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo