Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, še se bodo pojavljale padavine, ki bodo bolj pogoste na severu države. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem zmerna burja. Temperature bodo od 9 do 16, na Primorskem do 22 stopinj C.
14°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
4°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

3. abonmajska predstava Češpe na figi


KULTURA, DRUŠTVA

| |
14.01.2015      11:59
A A

3. abonmajska predstava Češpe na figi


V programu gledališkega abonmaja Kulturnega društva Bohinjska Bela je navedeno, da si boste ogledali predstavo Rodil se je očka. Ker pa so zaradi nepredvidenih razlogov to predstavo odpovedali, smo vam zagotovili kvalitetno nadomestno predstavo Češpe na figi.


Deli:

Marjan Tomšič, slovenski pisatelj in kulturni delavec, je napisal izjemno dobro komedijo, ki si jo sedaj lahko ogledate v vašem kraju.


V igralskih kreacijah članov KD Brce boste gledali predstavo o tem, kako se narod znajde v času, ko gre vse k vragu, o zvitosti, umnosti in neverjetni iznajdljivosti ljudstva, torej o nenehnem boju za preživetje in s tem za  ohranitev zakladnice in duše naroda. Režiser Sergej Verč je komedijo jezikovno in karakterno priredil Krašovcem - Gledališki skupini KD Brce iz Gabrovice pri Komnu.

 

Vstopnice po 6 EUR bodo na voljo tudi v prosti prodaji  - 1 uro pred predstavo.


Predstava bo v Gorjanskem domu, 17. januarja 2014, ob 19.00.

 

Lepo vabljeni!0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!