Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
1°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-5°C | 11°C
ponedeljek, 27.02.2017
-3°C | 15°C
torek, 28.02.2017
2°C | 15°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
1°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

3. abonmajska predstava Češpe na figi


KULTURA, DRUŠTVA

| |
14.01.2015      11:59
A A

3. abonmajska predstava Češpe na figi


V programu gledališkega abonmaja Kulturnega društva Bohinjska Bela je navedeno, da si boste ogledali predstavo Rodil se je očka. Ker pa so zaradi nepredvidenih razlogov to predstavo odpovedali, smo vam zagotovili kvalitetno nadomestno predstavo Češpe na figi.


Deli:

Marjan Tomšič, slovenski pisatelj in kulturni delavec, je napisal izjemno dobro komedijo, ki si jo sedaj lahko ogledate v vašem kraju.


V igralskih kreacijah članov KD Brce boste gledali predstavo o tem, kako se narod znajde v času, ko gre vse k vragu, o zvitosti, umnosti in neverjetni iznajdljivosti ljudstva, torej o nenehnem boju za preživetje in s tem za  ohranitev zakladnice in duše naroda. Režiser Sergej Verč je komedijo jezikovno in karakterno priredil Krašovcem - Gledališki skupini KD Brce iz Gabrovice pri Komnu.

 

Vstopnice po 6 EUR bodo na voljo tudi v prosti prodaji  - 1 uro pred predstavo.


Predstava bo v Gorjanskem domu, 17. januarja 2014, ob 19.00.

 

Lepo vabljeni!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!