Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na vzhodu delno jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
11°C | 18°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 15°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

3. abonmajska predstava Češpe na figi


KULTURA, DRUŠTVA

| |
14.01.2015      11:59
A A

3. abonmajska predstava Češpe na figi


V programu gledališkega abonmaja Kulturnega društva Bohinjska Bela je navedeno, da si boste ogledali predstavo Rodil se je očka. Ker pa so zaradi nepredvidenih razlogov to predstavo odpovedali, smo vam zagotovili kvalitetno nadomestno predstavo Češpe na figi.


Deli:

Marjan Tomšič, slovenski pisatelj in kulturni delavec, je napisal izjemno dobro komedijo, ki si jo sedaj lahko ogledate v vašem kraju.


V igralskih kreacijah članov KD Brce boste gledali predstavo o tem, kako se narod znajde v času, ko gre vse k vragu, o zvitosti, umnosti in neverjetni iznajdljivosti ljudstva, torej o nenehnem boju za preživetje in s tem za  ohranitev zakladnice in duše naroda. Režiser Sergej Verč je komedijo jezikovno in karakterno priredil Krašovcem - Gledališki skupini KD Brce iz Gabrovice pri Komnu.

 

Vstopnice po 6 EUR bodo na voljo tudi v prosti prodaji  - 1 uro pred predstavo.


Predstava bo v Gorjanskem domu, 17. januarja 2014, ob 19.00.

 

Lepo vabljeni!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Gorje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo