U15 prvenstvo – 14. kolo

petek 13.5. ob 17.00

GORIŠNICA  2:2  OPLOTNICA

o tekmi:

V 14. krogu prvenstva smo se v Gorišnici udarili s prvouvrščeno ekipo na lestvici. V primeru naše zmage bi bili še v igri za prvaka.

V tekmo smo krenili odločno in prevzeli pobudo nad igro, povsem smo onemogočili ekipo Oplotnice. Po dobri akciji smo v 23. minuti tekme povedli. Še naprej smo nadaljevali z agresivno igro, kar se nam je obrestovalo v zadnji minuti prvega polčasa, ko smo povišali vodstvo na 2:0.

Po odmoru so nas gostje pritisnili globoko na naši polovici in nas prisilili v organizirano branjenje. Prehitro smo prejeli zadetek in sledila je napeta tekma do konca. Z nekaj protinapadi smo prišli do priložnosti, ki jih nismo realizirali. Sledila je kazen prav v zadnji minuti tekme, ko so gostje rezultat poravnali na 2:2. Sledilo je veliko razočaranje v domačem taboru.

Zgodil se je nogomet in prav zaradi takih tekem in trenutkov je nogomet najbolj priljubljena postranska stvar na svetu. Čestitke igralcem za prikazano igro in požrtvovalnost.