Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
0°C | 10°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 13°C
ponedeljek, 27.02.2017
-1°C | 15°C
torek, 28.02.2017
5°C | 15°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
0°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vrhunski rezultati karateistov iz Dupleka na ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
24.02.2016      20:44
A A

Vrhunski rezultati karateistov iz Dupleka na državnem prvenstvu v BogojiniVITA ROJS
VITA ROJS
Deli:
Naši karateisti iz Dupleka so znova dosegli vrhunske rezultate na državnem prvenstvu v karateju, ki je bilo v Bogojini pri Murski Soboti. Nastopili so karateisti iz vse Slovenije in se pomerili med seboj. Dosegli smo kar 16 medalj in 2 četrti mesti. Bilo je 8 zlatih, 4 srebrne in 4 bronaste medalje, kar je največji dosežek za naš klub na državnih prvenstvih. Po medaljah so segli tudi tisti tekmovalci, ki so jih do sedaj redko dosegali, a so tokrat pokazali veliko več znanja in borbenosti, tako da smo na njih še posebej ponosni. Med prvimi je nastopila Jana Rojs, ki je bila med tistimi ki so zelo napredovali in zasluženo zmagala v svoji kategoriji. Tudi Lucija Mesarec je prijetno presenetila in dosegla 3. mesto v katah. Naša tri dekleta Sara in Vita Rojs ter Hera A. Masten so se znova izkazala in prevladovala v svojih kategorijah. Tako je Vitadosegla četrto mesto v katah in kar prvo v športnih borbah, kjer je premagala celotno konkurenco. Prav tako je Sara postala državna prvakinja v katah in prav tako v športnih borbah, saj je bila enostavno boljša od vseh v svoji kategoriji. Medtem je Hera odlično izvedla kato, a v športnih borbah prepozno začela dobivati točke, kar pa je nazadnje bilo dovolj za tretje mesto. Vse tri so nastopile tudi v t.i. katatimu, kjer so skupaj sinhrono izvedle borbo proti namišljenim nasprotnikom in premagale vso konkurenco. Tea Savec je znova pokazala svoj neverjeten talent v katah, a ji je za zmago v finalu zmanjkalo odločnosti. Miha Majer je postal prvak v katah in prav tako v športnih borbah, kjer je v svoji kategoriji zablestel in z lahkoto premagoval konkurente. Nik Mesarec je imel veliko konkurenco in je v katah dosegel četrto mesto, kar pa ga ni zaustavilo, da ne bi v borbah dosegel odlično drugo mesto in postal podprvak. Miha, Nik in Vid so nastopili tudi v ekipnih borbah, kjer se izmenično borijo proti drugim ekipam in zelo uspešno dosegli drugo mesto. Ekipa v sestavi Tea Savec, Miha Majer in Nik Mesarec je nastopila v ekipnih katah in dosegla tretje mesto, kljub temu da so v tej sestavi nastopili prvič in niso imeli veliko časa za priprave. S tem so  dokazali, da so naši karateisti med najboljšimi v katah, športnih borbah in tudi ekipnih bojih. Matic Hergaje med kadeti še dodatno potrdil naš dosežek z tretjim mestom v športnih borbah, kjer je znova mogel priznati premoč nosilcu, ki je ubranil lanski naslov. Vsem tekmovalcem čestitamo za neverjetne rezultate!


Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6
27.02.2017 | Tečaji in delavnice
Peka krofov
01.02. - 28.02.2017 | Umetnost
Dotik angela - od rojstva do rojstva
27.02.2017 | Tečaji in delavnice
Peka krofov
01.02. - 28.02.2017 | Umetnost
Dotik angela - od rojstva do rojstva

Bodite prvi pri oddaji mnenja.