Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Danes in jutri bo v jugozahodni Sloveniji, občasno pa tudi v delu osrednje in južne Slovenije zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno z občasno zmerno oblačnostjo. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Na Primorskem bo danes še pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem okoli 3, najvišje dnevne od 3 do 7, na Primorskem do 11 stopinj C.
-3°C | 5°C
ponedeljek, 05.12.2016
-2°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-3°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 6°C
četrtek, 08.12.2016
-6°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vpis v Karate klub WKSA Duplek


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
21.08.2015      17:56
A A

Vpis v Karate klub WKSA DuplekVPIS V KARATE KLUB WKSA DUPLEK
VPIS V KARATE KLUB WKSA DUPLEK
Deli:

Karate klub WKSA Duplek vas vabi k vpisu tečaja Karateja za nove člane od 6. leta dalje.

 

Vpis bo potekal v začetku šolskega leta v telovadnici OŠ Korena ali preko elektronske pošte. 

 

Vadba je prilagojena osnovnošolcem, ki skozi skupinsko vadbo razvijajo motorične sposobnosti in se učijo tehnik karateja, kat in tudi športnih borb. Naučijo se natančnosti, koncentracije, ravnotežja, sposobnosti orientacije v prostoru in nenazadnje spoznavajo moč svojega telesa in bistrijo um. Za mlade, ki se razvijajo in rastejo se osebnostne lastnosti, ki jih pridobijo s treniranjem karateja prenašajo tudi na kasnejša leta, ko so odločnost, samokontrola in pridnost zelo pomembni.

 

V karate klubu WKSA Duplek omogočamo tudi tekmovalni razvoj tistim, ki se želijo dokazovati doma in v tujini. Prav letos Maribor gosti Svetovno prvenstvo v karateju, kjer bomo tudi mi tekmovali in vas hkrati vabimo da si ogledate najboljše v Dvorani Tabor 5. do 8. novembra.

Povezave:wksaduplek.si/
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267
Koledar dogodkov Preglej vse
December 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
04.12.2016
Danes ni dogodkov.
09.12.2016 | Družabni dogodki
ZAKLJUČEK V BAR CAFE LUNA
09.12.2016 | Družabni dogodki
ZAKLJUČEK V BAR CAFE LUNA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.