Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

delno oblačno
Danes bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Popoldne je na zahodu možen občasen rahel dež. Pihati bo začel južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
4°C | 16°C
torek, 25.04.2017
10°C | 21°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 19°C
petek, 28.04.2017
5°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vpis v Karate klub WKSA Duplek


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
21.08.2015      17:56
A A

Vpis v Karate klub WKSA DuplekVPIS V KARATE KLUB WKSA DUPLEK
VPIS V KARATE KLUB WKSA DUPLEK
Deli:

Karate klub WKSA Duplek vas vabi k vpisu tečaja Karateja za nove člane od 6. leta dalje.

 

Vpis bo potekal v začetku šolskega leta v telovadnici OŠ Korena ali preko elektronske pošte. 

 

Vadba je prilagojena osnovnošolcem, ki skozi skupinsko vadbo razvijajo motorične sposobnosti in se učijo tehnik karateja, kat in tudi športnih borb. Naučijo se natančnosti, koncentracije, ravnotežja, sposobnosti orientacije v prostoru in nenazadnje spoznavajo moč svojega telesa in bistrijo um. Za mlade, ki se razvijajo in rastejo se osebnostne lastnosti, ki jih pridobijo s treniranjem karateja prenašajo tudi na kasnejša leta, ko so odločnost, samokontrola in pridnost zelo pomembni.

 

V karate klubu WKSA Duplek omogočamo tudi tekmovalni razvoj tistim, ki se želijo dokazovati doma in v tujini. Prav letos Maribor gosti Svetovno prvenstvo v karateju, kjer bomo tudi mi tekmovali in vas hkrati vabimo da si ogledate najboljše v Dvorani Tabor 5. do 8. novembra.
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267

Bodite prvi pri oddaji mnenja.