Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 5 stopinj C.
-2°C | -1°C
torek, 17.01.2017
-2°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-6°C | -2°C
četrtek, 19.01.2017
-9°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 16h
Zvečer se bo burja krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-2°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Seminar Aikida za otroke


ŠPORT

| |
06.04.2014      21:16
A A

Seminar Aikida za otrokečlani Realnega aikida Murske Sobote,Slovenskih Konjic,realni Aikido team Duplek In Mala šola aikida Duplek na seminarju aikida za otroke v Koreni dne 5.4.2014
člani Realnega aikida Murske Sobote,Slovenskih Konjic,realni Aikido team Duplek In Mala šola aikida Duplek na seminarju ...
Deli:

Tako smo se v soboto dne 5.4.2014 v dvorani Korena zbrali v zelo lepem številu (kljub nekaterim otrokom kateri so zboleli in se nam niso pridružili na seminarju) na našem prvem seminarju Realnega aikida v Koreni,člani Realnega aikida Murska Sobota,Mala šola aikida Slov.Konjice,Mala Šola Aikida Duplek in Realni Aikido Klub Duplek.Lepo sobotno dopoldan smo preživeli v tehnikah Aikida,se družili med seboj izmenjali stike,nova spoznanja ter pokazali našim staršem( kateri so imeli svoje malčke pod bujnim očesom),kaj vse smo se naučili v tako kratkem času na treningih aikida. Kot trener in mojster Aikida mojih "najmlajših borcev",bi se Vam želel zahvalit za potrpežljivost na seminarju,kajti bili ste več kot odlični,pridni in v tehnikah pokazali da ste pridobili že veliko znanja,spoštovanja sebe in do drugih,ste disciplinirani in poslušni. Pohvala in zahvala gre prav vsem Vam dragi moji,vsakemu posebej moje aikidokice.Brez nas ni Vas in brez Vas ni nas,zato HVALA Vam da ste z menoj in prav srečen in ponosen sem na vsakega izmed Vas,da lahko svoje znanje delim in prenašam na Vas. Posebna zahvala pa gre seveda Vam dragi in Spoštovani starši,kateri tako lepo in skrbno skrbite za naše oz,svoje otroke,jih pripeljete na trening in si vedno vzamete čas za svojega sončka. HVALA VAM da mi zaupate in še naprej se bom trudil da naše otroke popeljemo v svet spoštovanja,samozavesti in discipline,ne pustimo jih na ulicah in sedenju pred računalnikom,postavimo jih v gibanje telesa saj tako nam bodo hvaležni in na koncu bomo hvaležni tudi mi njim....Vsem še enkrat ISKRENA HVALA!

Da smo lahko izvedli  ta dogodek" Seminar Aikida za otroke" bi se želel zahvaliti našemu županu, g.Mitja Horvat-župan za odobritev in koriščenje nove dvorane v Koreni in za vso podporo ter organizacijo dvorane gd. Darja Rojko,ter pri ostalih dogodkih (postavitve tatamijev in foto),moji ženi Valerija Štrucl. Skratka Hvala vsem kateri ste mi v pomoč in mi stojite ob strani. Lep športni pozdrav,Bine Štrucl
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.01.2017 | Tečaji in delavnice
Zdrav način prehranjevanja
17.01.201 | Družabni dogodki
Joga smeha se predstavi
17.01.2017 | Tečaji in delavnice
Vrtna opravila skozi vse leto : NAČRT ZA MOJ VRT
17.01.2017 | Tečaji in delavnice
Demenca kako jo prepoznati in pomagati
18.01.2017 | Tečaji in delavnice
Začetni računalniški tečaj
19.01.2017 | Tečaji in delavnice
Ročna dela
20.01.2017 | Družabni dogodki
Kartanje in druge družabne igre
16.01.2017 | Tečaji in delavnice
Zdrav način prehranjevanja
17.01.201 | Družabni dogodki
Joga smeha se predstavi
17.01.2017 | Tečaji in delavnice
Vrtna opravila skozi vse leto : NAČRT ZA MOJ VRT
17.01.2017 | Tečaji in delavnice
Demenca kako jo prepoznati in pomagati
18.01.2017 | Tečaji in delavnice
Začetni računalniški tečaj

Bodite prvi pri oddaji mnenja.