Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
13°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 17°C
petek, 28.04.2017
7°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Koroška Open 2016 in Kup Yama-arashi 2016


ŠPORT

| |
15.11.2016      18:14
A A

Koroška Open 2016 in Kup Yama-arashi 2016Deli:

V soboto 12.11.2016, so se tekmovalci JK Duplek udeležili dveh turnirjev. Starejši tekmovalci so se udeležili trenutno najmočnejšega turnirja v Sloveniji Koroška Open v organizaciji judo kluba Acron Slovenj Gradec. Tekmovanje je potekalo v dveh dneh in se ga je udeležilo preko 1000 judoistov iz 30 držav.  

V starostni kategoriji kadetov U18 se je od naših tekmovalcev najbolje odrezal Staš Kokotovič, ki kljub odličnim borbam ni posegel po stopničkah. Staš je najprej zabeležil dve zmagi nad Schirardi (ITA) in Knežević (SER), v osmini pa poraz proti Dante (ITA). Staš se je tako uvrstil v repesažne boje, kjer pa je najprej zabeležil eno zmago proti Chornak (UKR) nato pa poraz proti Hovhannisyan (BEL) ter na koncu zasluženo osvojil 7.mesto.
V kategoriji +90kg je David Kraljić osvojil 7.mesto - 2 poraza proti Zhabborov (KAZ) in Violić (CRO), Tajda Senekovič pa je do 63kg najprej zmagala proti Bajcsev (HUN), nato pa izgubila proti Mirzakhmetova (KAZ) in ostala brez repesažnih (popravnih) bojev.
V torek 15.11. so se starejši tekmovalci udeležili dveh treningov v Slovenj Gradcu v sklopu priprav , ki jih organizira Judo klub Acron Slovenj Gradec.  

Najmlajši tekmovalci so se udeležili tekmovanja Kup Yami-arachi v Temerinu Srbija v starostnih kategorijah U8 in U10. Pri U8 je v kategoriji do 38kg Niko Grajfoner osvojil 3. mesto. Pri U10 sta v kategoriji do 28kg nastopili Nina Auda, ki je osvojila 7. mesto ter Helena Merčnik, ki je osvojila 5. mesto. Nil Škerbot je v kategoriji do 42kg ostal brez uvrstitve, Tilen Mulec pa je v kategoriji nad 50kg osvojil 2. mesto.

#teamduplek

Vsem tekmovalcem čestitamo!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


JUDO KLUB DUPLEK
JUDO KLUB DUPLEK
SPODNJA KORENA 009
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.