Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

delno oblačno
Danes bo pretežno jasno. Dopoldne bo ponekod v notranjosti še oblačno ali zamegljeno. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem okoli 19 stopinj C.
8°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 15°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 14°C
torek, 01.11.2016
2°C | 11°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

KARATE KLUB WKSA DUPLEK ZELO USPEŠEN NA ......


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA

| |
13.02.2014      16:39
A A

KARATE KLUB WKSA DUPLEK ZELO USPEŠEN NA MEDNARODNEM TEKMOVANJU V TRSTU


Karate klub WKSA Duplek Vas znova obvešča o športnem uspehu naših karateistov – Tokrat na mednarodnem tekmovanju v Trstu, ki se je odvijalo 8. in 9. Februarja. Tekmovanja se je udeležilo 700 tekmovalcev iz Rusije, Ukrajine, Italije, Romunije in Slovenije. Naš klub Karate klub WKSA Duplek je predstavljalo 6 članov v spremstvu dveh staršev in trenerja. Dosegli smo odličen rezultat, saj nam je uspelo med najboljšimi doseči 6 medalj.


Tea Savec med izvajanjem kate
Tea Savec med izvajanjem kate
Deli:

Tea Savec je v svoji kategoriji suvereno premagala vse svoje nasprotnice in pokazala svoj talent, ne glede na to katero kato izvaja, ter dosegla najboljše 1. mesto. V tej kategoriji, v kateri je bila velika konkurenca je bila tudi Teja Kovač, ki je dosegla 3. mesto v katah in celo prvo v športnih borbah. Miha Majer je dosegel 3. mesto v športnih borbah, David Masten pa drugo v tej disciplini in 3. mesto v katah. Sara Rojs in Hera A. Masten sta prav tako nastopili vendar se jima je poznalo pomanjkanje izkušenj z velikih tekmovanj. Sicer je Hera bolje nastopila kot na državnem prvenstvu, vendar to ni bilo dovolj. Sara je nastopila odločno, a ji v veliki konkurenci do medalje ni uspelo priti. Teja Kovač in Tea Savec sta imeli veliko odličnih tekmovalk v svoji kategoriji. Nastopiti sta morali večkrat in pokazat kaj sta se naučili. Tea Savec je povsem zasluženo zmagala v katah, Teja Kovač pa je nekoliko popustila in po točkah osvojila 3. mesto. Nastopila je tudi v športnih borbah, kjer sta ji znanje in nekoliko športne sreče pomagali do zmage. Miha Majer je imel v katah nekoliko smole, saj bi se moral boriti za medaljo, a so nekatere odločitve sodnikov mu to preprečile, da je ostal brez medalje v katah. Zato pa se je izkazal v športnih borbah, kjer se je prebil do 3. mesta. Pokazal je nekaj lepih tehnik a premalo za izkušenejše nasprotnike.  David Masten je po nasvetu trenerja nastopil z nižjo kato, ki jo dlje časa trenira in jo lepo dva krat naredil. To pa je bilo dovolj za 3. mesto. David se je tudi v borbah dobro izkazal, saj se je odločno boril proti nasprotnikom, a na koncu izgubil proti tekmovalcu iz drugega kluba iz Slovenije. Imeli smo tudi probleme z  zaščitno opremo, saj so sodniki zahtevali popolno opremo za otroke, ki pa smo si jo sposodili od tekmovalcev drugih držav (Ukrajine) in klubov.

Tako je naša bera bila 6 medalj: 2X zlata, 1X srebrna in 3X bronasta medalja!

 

Čestitamo vsem! 

Športni pozdrav,

Priloge:
PDF
Obvestilo o našem uspehu-Trst 2014
21723_obvestiloosportnemdosezkutrst2014-mednarodnotekmovanje.pdf (462,94 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.10.2016
Danes ni dogodkov.
30.10.201 | Družabni dogodki
Dan odprtih vrat PGD Dvorjane
29.10.2016 | Šport
Članska prvenstvena tekma: NK Duplek - ŠD Marjeta
29.10.2016 | Družabni dogodki
Noč čarovnic 2.nočni pohod z Bini Akademijo
30.10.201 | Družabni dogodki
Dan odprtih vrat PGD Dvorjane

Bodite prvi pri oddaji mnenja.