Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

KARATE KLUB WKSA DUPLEK ZELO USPEŠEN NA ......


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA

| |
13.02.2014      16:39
A A

KARATE KLUB WKSA DUPLEK ZELO USPEŠEN NA MEDNARODNEM TEKMOVANJU V TRSTU


Karate klub WKSA Duplek Vas znova obvešča o športnem uspehu naših karateistov – Tokrat na mednarodnem tekmovanju v Trstu, ki se je odvijalo 8. in 9. Februarja. Tekmovanja se je udeležilo 700 tekmovalcev iz Rusije, Ukrajine, Italije, Romunije in Slovenije. Naš klub Karate klub WKSA Duplek je predstavljalo 6 članov v spremstvu dveh staršev in trenerja. Dosegli smo odličen rezultat, saj nam je uspelo med najboljšimi doseči 6 medalj.


Tea Savec med izvajanjem kate
Tea Savec med izvajanjem kate
Deli:

Tea Savec je v svoji kategoriji suvereno premagala vse svoje nasprotnice in pokazala svoj talent, ne glede na to katero kato izvaja, ter dosegla najboljše 1. mesto. V tej kategoriji, v kateri je bila velika konkurenca je bila tudi Teja Kovač, ki je dosegla 3. mesto v katah in celo prvo v športnih borbah. Miha Majer je dosegel 3. mesto v športnih borbah, David Masten pa drugo v tej disciplini in 3. mesto v katah. Sara Rojs in Hera A. Masten sta prav tako nastopili vendar se jima je poznalo pomanjkanje izkušenj z velikih tekmovanj. Sicer je Hera bolje nastopila kot na državnem prvenstvu, vendar to ni bilo dovolj. Sara je nastopila odločno, a ji v veliki konkurenci do medalje ni uspelo priti. Teja Kovač in Tea Savec sta imeli veliko odličnih tekmovalk v svoji kategoriji. Nastopiti sta morali večkrat in pokazat kaj sta se naučili. Tea Savec je povsem zasluženo zmagala v katah, Teja Kovač pa je nekoliko popustila in po točkah osvojila 3. mesto. Nastopila je tudi v športnih borbah, kjer sta ji znanje in nekoliko športne sreče pomagali do zmage. Miha Majer je imel v katah nekoliko smole, saj bi se moral boriti za medaljo, a so nekatere odločitve sodnikov mu to preprečile, da je ostal brez medalje v katah. Zato pa se je izkazal v športnih borbah, kjer se je prebil do 3. mesta. Pokazal je nekaj lepih tehnik a premalo za izkušenejše nasprotnike.  David Masten je po nasvetu trenerja nastopil z nižjo kato, ki jo dlje časa trenira in jo lepo dva krat naredil. To pa je bilo dovolj za 3. mesto. David se je tudi v borbah dobro izkazal, saj se je odločno boril proti nasprotnikom, a na koncu izgubil proti tekmovalcu iz drugega kluba iz Slovenije. Imeli smo tudi probleme z  zaščitno opremo, saj so sodniki zahtevali popolno opremo za otroke, ki pa smo si jo sposodili od tekmovalcev drugih držav (Ukrajine) in klubov.

Tako je naša bera bila 6 medalj: 2X zlata, 1X srebrna in 3X bronasta medalja!

 

Čestitamo vsem! 

Športni pozdrav,
Priloge:
PDF
Obvestilo o našem uspehu-Trst 2014
21723_obvestiloosportnemdosezkutrst2014-mednarodnotekmovanje.pdf (462,94 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267

Bodite prvi pri oddaji mnenja.