Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
7°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
7°C
10°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

JK Duplek ima tri nove državne prvake za leto ......


ŠPORT

| |
27.03.2016      9:29
A A

JK Duplek ima tri nove državne prvake za leto 2016Deli:

V soboto 26.3.2016 je v OŠ Puconci pod okriljem Judo zveze Slovenije in JK Beltinci potekalo državno prvenstvo za mlajše dečke/deklice ter za mladince/mladinke.

JK Duplek se je državnega prvenstva udeležil s šestimi tekmovalci v starostni kategoriji mlajših dečkov/deklic  ter s štirimi tekmovalci v kategoriji mladincev/mladink pod vodstvom Kristine Vršič ter Ivice Milošević .

V kategoriji mlajših dečkov/deklic  sta državni prvakinji postali Auda Nina v kategoriji do 25kg ter Petrovič Lara v kategoriji do 48 kg. Pintarič Katja je v kategoriji do 52 kg dosegla drugo mesto ter postala državna podprvakinja , Filipič Matija v kategoriji nad 55 Kg zasedel 3.  mesto , Mulec Tilen v kategoriji do 50 kg  5. mesto ter Zemlič Žiga v kategoriji do 55 kg 9. mesto.

V starostni kategoriji mladincev/ mladink je državni prvak postal Kocmut Gregor v kategoriji do 90 kg , Senekovič Tajda ter Kraljić Tamara sta osvojili 2. mesto ter naslov državnih podprvakinj, Tjaša Brumen je v kategoriji do 52 kg zasedla 4.mesto .  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


JUDO KLUB DUPLEK
JUDO KLUB DUPLEK
SPODNJA KORENA 009
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.