24°C

9. Mednarodni turnir za pokal Guštanj

v soboto 18.2.2017 je v organizaciji judo kluba Ravne na Koroškem potekal 9.mednarodni turnir za pokal Guštanj. Je uradni turnir judo zveze Slovenije za starostne kategorije U12,U14 in U16. Udeležilo se ga je 291 tekmovalcev iz 38 klubov Slovenije, Srbije, Poljske, Hrvaške, Bosne ter Ukrajine. Judo klub Duplek se je odlično odrezav v starostni kategoriji U12 kjer so Mulec Tilen do 55 kg, Auda Nina do 27 kg ter Petrovič Lara nad 52 kg dosegli odlično prvo mesto. Škerbot Nil do 46 kg 5.mesto ter Filipič Sergej do 32 kg 7.mesto.
V kategoriji U14 je Filipič Matija do 66 kg dosegel 3.mesto ter
Petrovič Timon do 50 kg 5.mesto.
Pozno popoldan je bila na sporedu kategorija U16 kjer je Nipič Filip zasedel 9.mesto. Judo klub Duplek je na koncu zasedel odlično 5.mesto med vsemi klubi.  Ekipo je vodila Tjaša Brumen. Čestitamo vsem tekmovalcem za trud in dobre borbe.