Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

delno oblačno
Popoldne se bo oblačnost od jugozahoda širila v osrednjo Slovenijo. V severnih in vzhodnih krajih bo še precej jasno. Čez dan bo ponekod zapihal zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 11 stopinj C.
-2°C | 11°C
ponedeljek, 12.12.2016
-2°C | 11°C
torek, 13.12.2016
-5°C | 3°C
sreda, 14.12.2016
-5°C | 6°C
četrtek, 15.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 11.12.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
11°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

2.Nočni pohod okoli Ptujskega jezera z ......


ŠPORT

| |
28.08.2016      22:50
A A

2.Nočni pohod okoli Ptujskega jezera z Športnim društvom BI&NI-FitDeli:
Prijetno vzdušje,dobra volja in veliko pozitivne energije nas je ponovno zbližalo pohodnike športnike rekrativce v petek zvečer ko smo se BINI-Fitovci odpravili že na 2.Nočni pohod okoli Ptujskega jezera.Imeli smo se prečudovito.Družili smo se stari in mladi tako, da nam smeha ni zmanjkalo do poznih jutranjih ur,ko smo se vrnili nazaj na Ranco Ptuj.Že pripravljamo  naš nov večerni podvig, kateri bo  v naši občini Duplek že meseca septembra tako,da že sedaj lepo vabljeni vsi tisti ,kateri sedaj niste bili z nami.Druženje,dobra volja,pozitivna energija in veliko gibanja,to so segmenti ,kateri jih v našem ŠD BI&NI-Fit nikloi ne zmanjka.
Hvala vsem pohodnikom za prelepo druženje!
Lep pozdrav,BinePovezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.