Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno jasno
Popoldne bo na vzhodu delno jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
11°C | 21°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 21°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
7°C | 12°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

KO RK DUPLEK ODPIRA PISARNO


PROSTOVOLJSTVO, OBVESTILA

| |
29.04.2014      14:42
A A

KO RK DUPLEK ODPIRA PISARNO


V Sp. Dupleku smo na novo odprli pisarno, namenjeno občanom, ki želijo opozoriti na stisko, posredovati predloge in pobude, predvsem pa si želimo sodelovanja na področjih, ki se nanašajo na delovanje te humanitarne organizacije.


Vhod v pisarno RK Duplek
Vhod v pisarno RK Duplek
Deli:

V drugi polovici lanskega leta je v Dupleku začel z delom novo izvoljeni odbor Krajevne organizacije Rdečega križa Duplek. Sredi meseca aprila nam je po dolgem prizadevanju uspelo pridobiti prostor, ki je namenjen neposrednemu stiku z občani.

Pisarna KO RK Duplek se nahaja v pritličju oranžnega bloka (pri Zdravstvenem domu) in je odprta ob ponedeljkih med 9. in 10. uro ter četrtkih med 16. in 17. uro. Naš cilj je predvsem ob vaši pomoči pridobiti informacije, kdo od občanov je najbolj potreben neše pomoči, dobrodošla pa bo vsakršna pobuda in pomoč na ostalih področjih delovanja KO Rdečega križa:

- letovanja otrok socialno ogroženih družin

- krvodajalske akcije

- opravljanje tečajev prve pomoči

- organizacija predavanj in raznih meritev

- stalen stik in sodelovanje z Območnim združenjem RK Maribor

- pomoč ob naravnih nesrečah...

Pri vhodu v prostore pa vam bo na voljo tudi poštni nabiralnik, kamor lahko oddate svoje pisne predloge in pobude ali pa preko e-pošte na naslov janko.hauptman@gmail.com.

 

KO RK DUPLEK

Janko HAUPTMAN

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KORK Duplek? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KORK Duplek
KORK Duplek
Cesta k Dravi 6
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.