Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
12°C | 18°C
petek, 28.04.2017
8°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 16h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Odličen rezultat naših karateistov na karate ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
19.03.2016      11:26
A A

Odličen rezultat naših karateistov na karate turnirju v SevniciMEDALJE
MEDALJE
Deli:
Ponovno Vas obveščamo o uspehu vaših učencev – naših karateistov. Sevniški karate letos obeležuje 40 let svojega delovanja in v ta namen so v prvem delu letošnjega tekmovalnega in organizacijskega programa za vaše najmlajše varovance pripravili Odprti osnovnošolski karate turnir - LISIČKA OPEN 2016 v katah posamezno in ekipno. Odzvali smo se povabilu in prisostvovali športni manifestaciji otrok, ki so željni nastopanja. Naš Karate klub WKSA Duplek je dosegel 8 odličij in pokal za ekipno tretje mesto. Upali smo, da se nam bo pridružilo še več naših najmlajših, ki bi prvič poskusili z nastopi. Tokrat sta debitirali Ema Kovač in Lana Žugman, ki si je s pravilno izvedenim nastopom prislužila drugo mesto. Pri Emi je bila odločilna odločitev enega sodnika, ki pa se žal ni odločil njej v korist. Na obe smo zelo ponosni saj sta pokazali veliko samozavest in odnos že na svojem prvem tekmovanju. Jana Rojs je tokrat nastopila še bolje, kot na državnem prvenstvu, a je konkurenca bila zelo dobra, tako da je dosegla odlično tretje mesto. Lucija Mesarec je presenetila in se skozi tri kroge prebila vse do finala in zmagala v svoji kategoriji. Ta dan je očitno bil odličen tudi za njenega brata Nika Mesareca, saj je tudi on zelo odlično nastopil in premagal vse konkurente. Sara Rojs in Hera A. Masten sta nastopili v isti kategoriji in obe posegli po medaljah. Sara po zlati in Hera po bronasti. Sara je pokazala, da ima zelo malo konkurence in potrdila svojo prevlado tudi v ekipi z Hero in Lucijo, kjer so prav tako dosegle medalje in pokal.  Sevnico smo zapustili s prekrasnimi občutki, polnimi sreče in osebnega zadovoljstva Vsem tekmovalcem čestitamo za odličen rezultat!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267

Bodite prvi pri oddaji mnenja.