Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
4°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
4°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

KARATE KLUB WKSA DUPLEK USPEŠEN NA KONTROLNI ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
18.04.2016      21:59
A A

KARATE KLUB WKSA DUPLEK USPEŠEN NA KONTROLNI TEKMI PRED EP V ROMUNIJIKARATE IN MI
KARATE IN MI
Deli:

Karateisti in karateistke Karate kluba WKSA Duplek so bili znova uspešni. Tokrat na drugi pripravljalni tekmi Karate zveze WKSA Slovenije pred Evropskim prvenstvom, ki bo v Romuniji. Tekmovanja, ki je služilo za kontrolo forme so se udeležili karate klubi iz Hajdine, Dupleka, Kungote, Šentilja, Slovenske Bistrice, Murske Sobote in Maribora.

Tekme smo se udeležili tudi z otroci, ki so tokrat nastopili prvič in imeli veliko željo po dokazovanju. Ves njihov in trenerski trud se je bogato obrestoval saj smo se vrnili z veliko medaljami. Prislužili smo si kar 15 medalj! Od tega 8 zlatih, 4 srebrne, 3 bronaste in tudi 2 četrti mesti. Vrednost medalj je še večja, ker je tekmovanje potekalo brez posameznih športnih borb.

 Še posebej smo ponosni na vse, ki so tokrat prvič nastopili in pokazali kar so se naučili. Saj je najpomembneje da se MEDALJA SE OSVAJA NA TRENINGU. NA TEKMO GREŠ LE PO NJO.

Čestitamo!
Več na naši spletni strani: 
http://wksaduplek.si/

Karateisti in karateistke Karate kluba WKSA Duplek so bili znova uspešni. Tokrat na drugi pripravljalni tekmi Karate zveze WKSA Slovenije pred Evropskim prvenstvom, ki bo v Romuniji. Tekmovanja, ki je služilo za kontrolo forme so se udeležili karate klubi iz Hajdine, Dupleka, Kungote, Šentilja, Slovenske Bistrice, Murske Sobote in Maribora.

Tekme smo se udeležili 7 otroci, ki so tokrat nastopili prvič in imeli veliko željo po dokazovanju. Ves njihov in trenerski trud se je bogato obrestoval saj smo se vrnili z bogato mero medalj. Prislužili smo si kar 15 medalj! Od tega 8 zlatih, 4 srebrne, 3 bronaste in 2 četrti mesti. Vrednost medalj je še večja, ker je tekmovanje potekalo brez posameznih športnih borb (t.i. kumite-ju).

Karin Ludvik je nastopila prvič in kot smo pričakovali glede na njen trud zmagala v svoji kategoriji z veliko prednostjo v točkah. Jana Rojs in Lucija Mesarec nista imeli konkurence in sta izkoristili tekmo za nabiranje izkušenj. Ema Kovač je v prvem krogu naredila napako, ki pa ji je preprečila boljšo uvrstitev od četrtega mesta, kljub temu da je v drugem delu imela najboljši nastop v kati. Sara Rojs, Hera Agapito Masten in Vita Rojs so si v glavnem konkurenca med seboj v svoji kategoriji in jim konkurenca ne pride blizu.  Tudi Lana Žugman je iz nastopa v nastop boljša in samozavestnejša, tako da bo kmalu upamo zmagovala tudi v športnih borbah. Tudi Elmedin, Beke, Aslan in Benjamin Krasniči so se izkazali in v svojih kategorijah bili odlični. Jan Ludvik je v posameznih naastopih imel preveliko konkurenco, a je za to v ekipnem delu z Emo in Benjaminom odlično nastopil in skupaj so dosegli 2. mesto. Tudi Mihi Majerju tokrat ni uspelo zmagati, a to samo zaradi odličnih nasprotnikov. Zato pa je Nik Mesarec znova pokazal da ni odličen samo v športnih borbah ampak tudi v katah in premagal vse v svoji kategoriji. V ekipnih katah so bili odlični tudi Jana Rojs, Karin Ludvik in Elmedin Krasniči saj so osvojili 3. mesto. To je posebej dober rezultat, ker se niso dolgo pripravljali in vadili nastop. Vid Kovačevič in Matic Herga sta imela veliko športnih borb v ekipnem delu, kjer sta nabirala dodatne izkušnje pred Evropskim prvenstvom v Romuniji.

 

Še posebej smo ponosni na vse, ki so tokrat prvič nastopili in pokazali kar so se naučili. Saj je najpomembneje da sa MEDALJA SE OSVAJA NA TRENINGU. NA TEKMO GREŠ LE PO NJO.

Čestitamo!
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267

Bodite prvi pri oddaji mnenja.