Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.02.2017

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in Notranjskem ter v delu osrednje in južne Slovenije pretežno oblačno in povečini suho. Drugod bo delno jasno. Čez dan bo začel pihati jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 12, v vzhodni Sloveniji do 14 stopinj C.
1°C | 15°C
četrtek, 23.02.2017
1°C | 15°C
petek, 24.02.2017
10°C | 12°C
sobota, 25.02.2017
-1°C | 8°C
nedelja, 26.02.2017
-3°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 22.2.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
15°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

KARATE KLUB WKSA DUPLEK OSVOJIL 4 MEDALJE NA ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
25.05.2016      16:11
A A

KARATE KLUB WKSA DUPLEK OSVOJIL 4 MEDALJE NA EVROPSKEM PRVENSTVU V ROMUNIJIDeli:

Od 19. do 22. Maja je v Romuniji potekalo Evropsko prvenstvo za vse starostne kategorije v karateju. Kot del reprezentance so se tekmovanja udeležili tudi naši člani iz Karate kluba WKSA Duplek, ki so se pridružili ostalim karateistom iz, ki so dosegli normo za nastop. Tekmovanja se je udeležilo 750 tekmovalcev iz vse Evrope, ki so zastopali 18 držav. V največjem številu so prišli tekmovalci iz Italije, Anglije in domače Romunije. V tej izjemni konkurenci smo dosegli neverjetne štiri medalje za naš klub.

Karate klub WKSA Duplek so zastopali Jana Rojs, Hera Masten Agapito, Sara Rojs, Vid Kovačevič, Vita Rojs, Miha Majer, Matic Herga. Kot pomoč in asistenco je naše karateiste spremljal tudi Damjan Žinko. Trener Matej Verbošt je pomagal pri vodenju celotne ekipe iz Slovenije.

Jana Rojs je nastopila samo v katah a je imela zelo dobrih 13 nasprotnic, ki so za svoja leta izjemno dobro nastopila, zaradi česar se ni uspela uvrstiti v drugi krog tekmovanja. Tudi Kovačevič Vid je nastopil samo enkrat in to v športnih borbah, a je v njegovi kategoriji bilo več kot 15 tekmovalcev in se tudi njemu ni uspelo uvrstit v drugi krog. Pokazal je dobro borbo, a je bilo to premalo, saj štejejo le točke. Sara Rojs, Hera A. Masten in Vita Rojs so bile združene v kategoriji kat, tako da je bilo tekmovalk v njihovi kategoriji šestnajst. Najbolje je nastopila Sara in zasluženo dosegla 5. mesto v katah. Ta odličen nastop ji je dal elan, ki jo je ponesel v športne borbe, kjer je premagala tudi odlično Romunko in zasluženo dosegla 3. mesto. Za višjo uvrstitev je bilo premalo, saj je imela lažjo poškodbo. Hera A. Masten in Vita Rojs sta prav tako nastopili v borbah, a je obema za zmanjkala po ena točka s katero bi lahko posegli po medaljah. Viti je že zelo dobro kazalo, a jo je nasprotnica z odličnimi nožnimi tehnikami presenetila in zmagala. Miha Majer je v kategoriji kat nastopil v konkurenci 17 tekmovalcev, od katerih so bili nekateri že z zelo visokimi pasovi. Njegov nastop ni bil dovolj samozavesten in odločen, zaradi česar se mu ni uspelo uvrstiti više. Nastopil je povsem drugače v športnih borbah, kjer je zablestel in se prebil vse do 3. mesta z hitrimi tehnikami in vztrajnostjo. Matic Herga je imel tri nastope v športnih borbah. V posameznem nastopu se je začel boriti preveč agresivno in mu je na koncu boja preostalo premalo časa, da bi lahko to popravil. Nastopil je tudi v najbolj atraktivnem delu skupinskih bojev - v rotacijah. Tukaj nastopijo trije proti trem pri pogoju, da je vsak minimalno 15 sekund v boju in se na povelje trenerja zamenja. V kategoriji mladincev in kadetov je pomagal ekipi, da je obakrat stala na stopničkah in osvojila 3. mesto.

Vsem našim članom, ki so nastopili čestitamo za izjemen dosežek.
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE KLUB WKSA DUPLEK
KARATE KLUB WKSA DUPLEK
CESTA K DRAVI 6
Tel:031 658 267
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3
22.02.2017 | Družabni dogodki
Ustvarjalna delavnica pustnih mask
22.02.2017 | Družabni dogodki
Glasbene urice s harmoniko gospe Marije Lavuger
23.02.2017 | Kultura
Zimske pravljične vesele počitnice
23.02.2017 | Tečaji in delavnice
Ročnodelski krožek z Marijo Jančič
24.02.201 | Družabni dogodki
Plesni koraki
01.02. - 28.02.2017 | Umetnost
Dotik angela - od rojstva do rojstva
22.02.2017 | Družabni dogodki
Ustvarjalna delavnica pustnih mask
22.02.2017 | Družabni dogodki
Glasbene urice s harmoniko gospe Marije Lavuger
23.02.2017 | Kultura
Zimske pravljične vesele počitnice
23.02.2017 | Tečaji in delavnice
Ročnodelski krožek z Marijo Jančič
24.02.201 | Družabni dogodki
Plesni koraki

Bodite prvi pri oddaji mnenja.