Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 22°C
petek, 28.04.2017
12°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Zdravstveni dom Novo mesto: Družini prijazno ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
09.04.2015      18:46
A A

Zdravstveni dom Novo mesto: Družini prijazno podjetje


V Zdravstvenem domu Novo mesto se zavedamo, da so zadovoljni zaposleni tisti, ki delajo dobro, zato je usklajevanje zasebnega in poklicnega življenja zelo pomembno. V želji, da bi skupaj z zaposlenimi ustvarili pogoje, ki bodo omogočali lažje usklajevanje vsakodnevnih obveznosti zaposlenih, smo pristopili k pridobitvi certifikata Družini prijazno podjetje, ki smo ga kot eden prvih zdravstvenih domov v Sloveniji pridobili septembra 2014.


Zdravstveni dom Novo mesto
Zdravstveni dom Novo mesto
Deli:

 

V zavodu smo si že pred pridobitvijo certifikata prizadevali za ustvarjanje dobrih pogojev za delo in uvedli že kar nekaj ukrepov za lažje usklajevanje dela in družine zaposlenih. Vsekakor gre za pomemben projekt, ki smo ga zaposleni z veseljem sprejeli. Zdravstveni dom Novo mesto smo temeljito energetsko prenovili, prav tako si nenehno prizadevamo za posodobitev tako prostorov kot medicinske opreme, nadgradnja pa so vsekakor zadovoljni zaposleni, ki radi prihajajo na delo. S certifikatom smo to sedaj le še potrdili. Tako smo letos prvič uvedli novoletno obdarovanje otrok zaposlenih, nadalje pa bomo uvedli še otroški časovni bonus, načrtovanje letnega dopusta, ukrepe za varovanje zdravja, time za usklajevanje poklicnega in zasebnega življenja, filozofijo vodenja, ocenjevanje vodij s strani podrejenih, obdaritev novorojencev in ugodne dodatne zdravstvene storitve za zaposlene. Največja odgovornost zavoda je uspešno poslovanje, ki ga dosegamo, saj smo eden najuspešnejših zdravstvenih domov v Sloveniji, in zavezanost k visoki stopnji zadovoljstva pacientov, ki pa je nadpovprečna.

 

doc.dr. Milena Kramar Zupan, direktorica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!