Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.03.2017

oblačno
Ponoči bo delno jasno, občasno ponekod pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, ob morju okoli 9 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 25.03.2017
4°C | 18°C
nedelja, 26.03.2017
5°C | 11°C
ponedeljek, 27.03.2017
-1°C | 13°C
torek, 28.03.2017
0°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

V termah z dušo se pomladi tudi vaša duša …...


TURIZEM

| |
31.07.2015      14:42
A A

V termah z dušo se pomladi tudi vaša duša …Deli:

Slikovita gričevnata pokrajina, bogata z gradovi, prepredena z rekami in gozdovi ter zanimivimi izletniškimi točkami. Zeleno okolje in zdravilna termalna voda ... Smo del vsega tega, naravnih danosti in lepot, ki jih z veseljem in odkrito vestjo spoštujemo ter skrbimo zanje.

Poletje privablja v naš kraj še več ljudi kot druga letna obdobja. Všeč so jim okolica, ponudba, predvsem pa občutek domačnosti, ki ga začutijo že ob prihodu. Stalni gostje vsakič doživijo nekaj novega, novi začnejo mozaik podob in doživetij v Dolenjskih Toplicah šele sestavljati.

 

Poletne vodne dogodivščine

Bazeni našega kopališča so v teh dneh polni osvežitve željnih kopalcev – tako gostov hotelov kot enodnevnih obiskovalcev. Notranji in zunanji termalni bazeni Wellness centra Balnea so zanje zanimivi tudi zaradi vodnih in zračnih masaž, vodnih slapov, zaves, gejzirjev pa tudi atrakcij za otroke, kot je, na primer, gusarska ladja.

Poleg zadovoljstva gostov je na vrhu naših vsakdanjih prizadevanj tudi njihova varnost. Zato naši zaposleni kopalce vseskozi opozarjajo na upoštevanje pravil kopališkega reda, predvsem tistih, ki se nanašajo na obvezno tuširanje in skakanje v vodo, ki je prepovedano. Kot upravljavci kopališča si želimo, da na njem vlada red, vendar smo na žalost marsikdaj preslišani.

 

Z roko v roki

Letos smo za kraj, goste in domačine naredili že veliko opaznega … V sodelovanju s podjetjem TISA d. o. o. in s soglasjem Zavoda za varstvo kulturne dediščine Slovenije obnavljamo stoletni zdraviliški park, pred kratkim smo obnovili pročelje nekdanje gostilne Rog pa tudi fasado znamenitega hotela Kristal ter fasado med hotelom Vital in Centrom za medicinsko rehabilitacijo. Poleg tega smo uredili razsvetljavo na parkirišču pri cerkvi in s še mnogimi drobnimi potezami pripomogli k lepši podobi kraja.

Zaposleni v Termah Dolenjske Toplice verjamemo v načelo, da lahko uspemo le, če z roko v roki sodelujemo z okoljem, v katerega smo umeščeni. Dobro sodelovanje zdravilišča z Občino Dolenjske Toplice in tudi drugimi turističnimi ponudniki nam je v veliko veselje. Skupaj smo namreč lahko še uspešnejši …

Ljudje pozabijo, kaj so kdaj slišali, pozabijo tudi, kaj so kje videli. Nikoli pa ne pozabijo, kako so se kje počutili. Terme Dolenjske Toplice - Center zdravja, Wellness center Balnea z zunanjimi in notranjimi bazeni, sodoben hotel Balnea ter hotela Vital in Kristal s pestro zgodovino, obilo možnosti za sprostitev, šport, prijetne, aktivne, zdrave počitnice … Naravi smo zaupali ustvarjanje udobja in jo hkrati vpeli v izvirne arhitekturne rešitve, ki nam pomagajo pričarati prijetne trenutke. Za dušo in telo.

S ponosom vse vabimo v našo družbo.

ANDREJ BOŽIČ, Terme Krka, vodja PE Terme Dolenjske Toplice
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrelec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Vrelec
Vrelec
SOKOLSKI TRG 4
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.03.2017 | Tečaji in delavnice
NASMEH DUŠE - POKLON ZDRAVJU
28.03.201 | Šport
DRUŠTVENI PLANINSKI POHOD
29.03.2017 | Družabni dogodki
ODPRTJE LIKOVNE RAZSTAVE KUD DOLENJSKE TOPLICE
30.03.201 | Tečaji in delavnice
SPROŠČANJE Z GONGOM
01.03. - 29.03.2017 | Šport
vsako sredo - TRENING V STRELJANJU Z ZRAČNO PUŠKO
01.03. - 29.03.2017 | Šport
vsako sredo - TRENING IGRE PIKADA
01.03. - 29.03.2017 | Šport
vsako sredo - TRENING V KEGLJANJU S KROGLO NA VRVICI
01.03. - 30.03.2017 | Šport
vsak četrtek - DRUŠTVENA REKREACIJA
01.04.201 | Družabni dogodki
Občinska čistilna akcija
23.03.2017 | Tečaji in delavnice
NASMEH DUŠE - POKLON ZDRAVJU
28.03.201 | Šport
DRUŠTVENI PLANINSKI POHOD
29.03.2017 | Družabni dogodki
ODPRTJE LIKOVNE RAZSTAVE KUD DOLENJSKE TOPLICE
30.03.201 | Tečaji in delavnice
SPROŠČANJE Z GONGOM
01.03. - 29.03.2017 | Šport
vsako sredo - TRENING V STRELJANJU Z ZRAČNO PUŠKO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.