Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
7°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Poletna hokejska šola 2015


ŠPORT

| |
15.07.2015      15:01
A A

Poletna hokejska šola 2015Deli:

Poletna hokejska šola je potekala od 26. junija do 12. julija in v tem času se je treniralo dvakrat dnevno po dve uri. Letos jo je obiskalo rekordno število otrok, in sicer 30, starih od pet do 15 let. Prav vsi člani oziroma sodelujoči so odnesli kopico novega znanja in fizične moči.

Naj se posebej zahvalimo Tevžu Burazinu, ki je prišel z Bleda, kjer igra za člansko ekipo ter hkrati z opravljeno trenersko licenco poučuje tamkajšnji podmladek. Pohvale gredo tudi domačemu igralcu Jerneju Pejanoviču in idejnemu snovalcu letošnje šole Petru Šarloharju. V veliko čast nam je tudi to, da se je našemu vabilu odzval slovenski reprezentant na ledu Marcel Rodman, ki je v naši šoli sodeloval dva dni in je bil navdušen nad videnim. Posebna zahvala gre tudi staršem, saj so svoje otroke dvakrat dnevno vozili iz različnih smeri.

Nedeljski zaključek je privabil veliko ljudi, največ seveda staršev. Po odigrani medsebojni tekmi smo podelili nagrade (hokejska oprema) otrokom, ki so najbolj napredovali, ter se družili ob igrišču s peko in torto s slikami iz šole.

Naj povemo še to, da bo HK Dolenjske Toplice mladi dejaven vso poletje vsako sredo in nedeljo ob 18. uri.

HK DOLENJSKE TOPLICE
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Vrelec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!