Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
11°C | 21°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 22°C
petek, 28.04.2017
12°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 11h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
11°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Majsko druženje starejših


PROSTOVOLJSTVO

| |
17.05.2015      11:33
A A

Majsko druženje starejšihDeli:

Na že tradicionalnem majskem srečanju starejših smo se v jedilnici osnovne šole zbrali 15. maja. Za program sta poskrbeli mentorici Jožica Erjavec in Nina Pavlin s skupino učencev. Nagovoru predsednice KORK Ivane Pelko, ravnateljice Maje Bobnar, župana Jožeta Muhiča in predstavnika OZRK Dušana Gorenca je sledila podelitev priznanj zaslužnim aktivistkam za njihovo delo v KORK. Zahvalo OZRK so prejele: Ljubica Klobučar za 11-letno delo ter Dorica Turk, Anita Majer in Jožica Lampe za 9-letno delo v KORK. Zahvalili smo se tudi štirim aktivistkam, ki bodo na skupščini OZRK prejele priznanja RKS: Tončka Medic - zlato priznanje za 42-letno delo v KORK, Maja Bobnar - srebrno priznanje za 12-letno mentorstvo MČRK, Zvonka Avguštin - bronasto priznanje za 27-letno delo v KORK, Milena Čibej - bronasto priznanje za 22-letno delo v KORK.

Predsednica pa je presenetila prisotne in trem občanom - Mariji Šporar, Zofiji Fifolt in Dušanu Stojiću, ki so ta dan praznovali rojstni dan - čestitala in jim izročila darila. Posebna zahvala z darilom za udeležbo pa je veljala tudi štirim občanom, ki imajo že več kot 3X30 let. To so naše korenine, ki so še kar pri močeh in se ne dajo: Ana Mežnar (98 let), Ana Blatnik (97 let), Frančiška Kužnik (91 let) in Jože Tomlje (94 let).

Naj povemo še, da so nam vino darovali domači vinogradniki in Janez Hrovat, Patricija Pršina je prispevala jajca za sladico, popust pri nabavi medu za darila pa nam je dal Jože Turk. Vsem iskrena hvala, prav tako pa tudi ekipi v kuhinji za okusno pripravljen obrok in aktivistkam za vso pomoč.

KORK DOLENJSKE TOPLICE
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!