Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
12°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Mediacija - mirno reševanje sporov


NOVICE

| |
17.03.2017      22:17
A A

Mediacija - mirno reševanje sporovDeli:

Vabimo vas, da se 22.3.2017 udeležite predstavitve Skupine posavskih mediatorjev, v kateri deluje kot mediator tudi občinska redarka Medobčinskega inšpektorata in redarstva občin Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Žužemberk in Straža Karmen Cesar, in postopka mediacije.

Cilj predstavitve je približati mediacijo kot uspešno metodo reševanja konfliktov s pomočjo tretje, nevtralne osebe. Namen je ozaveščanje javnosti, da so konflikti neizogiben del našega življenja, in  v kolikor se jih ne rešuje oziroma se k njihovemu reševanju ne pristopa na primeren način, slednji povzročajo razdore v vsakovrstnih odnosih.  Mediacija predstavlja učinkovit in miren način reševanja sporov tako v vsakdanjem življenju kakor tudi v zelo specifičnih življenjskih situacijah. Uporabljamo jo za reševanje sporov na vseh področjih  -pri družinskih, medsosedskih, medvrstniških, delovnih, gospodarskih in podjetniških sporih, ter povsod, kjer sprti strani želita tudi ohraniti odnos, ki je živel  pred konfliktom, in ne samo s konstruktivnim pogovorom priti do rešitev problema, ki bodo za sprti strani sprejemljive.

V sodelovanju z Občino Dolenjske Toplice  smo predstavitev organizirali v Kulturno kongresnem centru v Dolenjskih Toplicah  22. marca 2017 ob 18h v sejni sobi v 1. nadstropju.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!